Gmina
Żabia Wola

Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

Informacja o pracy Wójta Gminy

Sprawy, którymi zajmował się Wójt Gminy Żabia Wola w minionym tygodniu.

  • Paweł Adamowicz

Spotkanie upamiętniające Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza

24 stycznia o godz. 17:00 przed Domem Kultury w Żabiej Woli odbędzie się spotkanie upamiętniające tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska.

Uwaga - Oblodzenie

W dniu 18.01.2019 w godzinach od 12:00 do 24:00 prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu. Temperatura minimalna od -5°C do -1°C, temperatura minimalna gruntu około -5°C.

Kalendarium statystycznych badań ankietowych w 2019 roku

Urząd statystyczny w Warszawie od wielu lat realizuje na terenie województwa mazowieckiego badania ankietowe prowadzone przez Główny Urząd Statystyczny.
  • śp. Grzegorz Kozłowski źródło: https://www.mszczonow.pl

Pożegnanie Grzegorza Kozłowskiego

Przedstawiciele samorządu Gminy Żabia Wola w najbliższą sobotę wezmą udział w uroczystościach pogrzebowych Zastępcy Burmistrza Mszczonowa Grzegorza Kozłowskiego.

Zmiana godzin pracy Urzędu Gminy

Od dnia 1 lutego 2019 roku zmianie ulegną godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola.
 - poniedziałek - w godzinach 8.00 - 17.00
 - wtorek, środa, czwartek - w godzinach 8.00 - 16.00
 - piątek - w godzinach 8.00 - 15.00

Informacja o pracy Wójta Gminy

Czym w ostatnich dniach zajmował się Wójt Gminy Żabia Wola?

  • Plakat

Urząd Gminy Żabia Wola zaprasza na bezpłatne szkolenia dla mieszkańców.

Moje finanse i transakcje w sieci: szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą wiedzieć, jak załatwić sprawy finansowe i urzędowe za pośrednictwem internetu. Podczas szkolenia każdy uczestnik dowie się jak m.in. zarządzać kontem bankowym, dokonywać płatności, kupować, rezerwować podróż, płacić podatki, korzystać z podstawowych usług e-administracji (np. składać wniosek o wydanie dowodu osobistego) oraz  z internetowych zasobów kultury i edukacji.

Kultura w sieci: celem szkolenia jest nauczenie uczestników m.in. jak bezpiecznie, w legalnych źródłach, szukać filmów, muzyki, spektakli, książek, gier, zdjęć, szkoleń i innych treści dostępnych w internecie, jak korzystać z nich zgodnie z prawem podczas nauki i w twórczości własnej. Uczestników szkolenia zapoznamy z podstawami prawa autorskiego i nauczymy korzystania z legalnych źródeł kultury m.in. z Bazy Legalnych Źródeł.


Program „J@ w internecie zarządzany przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa, finansowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. 

INFORMACJE I ZAPISY: 
w Lokalnym Centrum Kompetencji w Żabiej Woli, ul. Główna 5 pok.3, tel. 786 909 006 
Rekrutacja do dnia 30 stycznia 2019 roku. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
 

  • autor: Agnieszka Dąbrowska (LCK)

Szkolenie dla Sołtysów

22 stycznia 2019 r. w godz. 10:00 - 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Żabia Wola odbędzie się szkolenie dotyczące m.in. zasad działania funduszu sołeckiego.

Nie bądźmy obojętni

W związku z pojawieniem się niskich temperatur zwracamy się do Państwa z apelem o szczególną czujność i wrażliwość w stosunku do ludzi bezdomnych oraz wszystkich tych, którzy mogą mieć problemy z poruszaniem się, w szczególności osób starszych.

Ogłoszenie o naborze na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Skarbnika Gminy

Wymagane dokumenty aplikacyjne umieszczone w zapieczętowanej kopercie z dopiskiem „Nabór na stanowisko Skarbnika Gminy” należy składać w Sekretariacie Urzędu Gminy Żabia Wola, ul. Główna 3 (pokój nr 6) lub przesłać na adres Urząd Gminy Żabia Wola, ul. Główna 3,96-321 Żabia Wola w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17 stycznia 2019 r. do godz. 16.00.

Ogłoszenie o naborze

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Dyrektora Centrum Usług Wspólnych w Gminie Żabia Wola

Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie zaadresowanej do Wójta Gminy Żabia Wola,ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola, z dopiskiem „Nabór na stanowisko Dyrektora Centrum Usług Wspólnych w Gminie Żabia Wola”, osobiście w siedzibie Urzędu Gminy (kancelaria, pokój nr 6) lub pocztą (decyduje data wpływu do Urzędu) w terminie do dnia  21.01.2019r. do godz.17.00

Ogłoszenie o naborze

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 9:00 - 18:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00