Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • Oszczędzaj wodę!

Oszczędzaj wodę!

Prosimy o wyrozumiałość i oszczędzanie wody. Pobór wody do napełnienia basenu czy podlewania trawnika może spowodować, że w danym momencie innym braknie jej do celów bytowo-socjalnych.

  • Wymiana wodomierzy w Żabiej Woli, Hucie Żabiowolskiej, Żelechowie, Kaleni i Ojrzanowie

Wymiana wodomierzy w Żabiej Woli, Hucie Żabiowolskiej, Żelechowie, Kaleni i Ojrzanowie

01.09.2022 r. pracownicy firmy Projekt Instal Kamil Sierota z Żółwina (571 921 680), działający na zlecenie Gminy Żabia Wola, rozpoczną  prace związane z wymianą wodomierzy głównych zainstalowanych u odbiorców wody z terenu miejscowości: Żabiej Woli, Hucie Żabiowolskiej, Żelechowie, Kaleni i Ojrzanowie. Prosimy o udostępnienie pomieszczeń, w których zlokalizowane są wodomierze i przygotowanie dostępu do punktu pomiarowego.

  • Wymiana wodomierzy

Trwa wymiana wodomierzy w Żabiej Woli i Hucie Żabiowolskiej

W dalszym ciągu pracownicy firmy Projekt Instal Kamil Sierota z Żółwina, działający na zlecenie Gminy Żabia Wola, prowadzą prace związane z wymianą wodomierzy głównych zainstalowanych u odbiorców wody z terenu miejscowości: Huta Żabiowolska i Żabia Wola. 

  • Wymiana wodomierzy

Wymiana wodomierzy w Żabiej Woli i Hucie Żabiowolskiej

18.10.2021 r. pracownicy firmy Projekt Instal Kamil Sierota z Żółwina (571 921 680), działający na zlecenie Gminy Żabia Wola, rozpoczną  prace związane z wymianą wodomierzy głównych zainstalowanych u odbiorców wody z terenu miejscowości: Huta Żabiowolska i Żabia Wola.
Prosimy o udostępnienie pomieszczeń, w których zlokalizowane są wodomierze i przygotowanie dostępu do punktu pomiarowego.

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

  • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
  • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
  • piątek: w godz. 8:00-15:00