Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • logo UKS Orlik Józefina

Uczniowski Klub Sportowy ORLIK Józefina

Uczniowski Klub Sportowy ORLIK Józefina, który działa na terenie gminy Żabia Wola i powiatu grodziskiego od marca 2019 r., jest stowarzyszeniem zrzeszającym uczniów szkół podstawowych i przedszkoli z Gminy Żabia Wola oraz rodziców i sympatyków. Działalność Klubu opiera się na społecznej pracy jego członków i działaczy oraz pomocy rodziców.

 

 

  • RekinTeam

Uczniowski Klub Sportowy "Rekin Team"

Rekin Team jest grupą Rodziców Uczniów ze szkoły w Ojrzanowie działających od 2017 roku organizując, w ramach CIS Ojrzanów i SP im. Stefanii Dziewulskiej nieodpłatne, pozalekcyjne zajęcia sportowe ze Sztuk Walki: Taekwondo ITF, Boks, Koluchstyl i Samoobrony dla dzieci i dorosłych mieszkańców naszej gminy.

więcej »


 

  • ULKS Józefina

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Józefina"

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „JÓZEFINA”, który działa na terenie powiatu Grodziskiego oraz Piaseczyńskiego od października 2008 roku, jest stowarzyszeniem zrzeszającym uczniów Szkoły Podstawowej im. Kawelerów Orderu Uśmiechu w Józefinie, rodziców, nauczycieli i sympatyków. Działalność Klubu opiera się na społecznej pracy jego członków i działaczy oraz pomocy rodziców uczniów.

więcej »

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

  • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
  • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
  • piątek: w godz. 8:00-15:00