Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

Inwentaryzacja przyrodnicza w ramach oceny wpływu opracowań projektowych dotyczących planów budowy OAW

Inwentaryzacja przyrodnicza w ramach oceny wpływu opracowań projektowych dotyczących planów budowy Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej, odcinek od DK92 (bez węzła) do S7 (z węzłem).

Wystąpienie Sołtysów Sołectw Grzegorzewice Lasek i Petrykozy

Na prośbę Sołtysów Sołectw Grzegorzewice, Lasek i Petrykozy publikujemy treść wystąpienia z dnia 8 marca 2023 r. dotyczącego działań związanych z planowanym przebiegiem Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej (OAW), inwestycji drogowej prowadzonej przez GDDKiA wraz z odpowiedzią udzieloną przez Wójta Gminy Żabia Wola.

  • Stanowisko Gminy Żabia Wola w sprawie przebiegu planowanych wariantów drogowych Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej (ASO)...

Stanowisko Gminy Żabia Wola

Stanowisko Gminy Żabia Wola w sprawie przebiegu planowanych wariantów drogowych Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej (ASO) przy akceptacji Zespołu ds. CPK.

  • odwołanie spotkań

Odwołanie spotkań informacyjnych

Na oficjalnej stronie internetowej dedykowanej planowanej Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej (OAW) pojawił się komunikat o zawieszeniu spotkań informacyjnych w sprawie tej inwestycji (jedno z takich spotkań miało się odbyć na terenie Gminy Żabia Wola 9.03.2023 r. o godz. 18:00 w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Skułach).

  • Obwodnica Aglomeracji Warszawy

Spotkanie informacyjne w Gminie Żabia Wola dot. Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej

Firma TRAKT Sp. z o. o. na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie rozpoczęła pierwszą turę spotkań informacyjnych dotyczących planowanej Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej. Jedno z takich spotkań odbędzie się na terenie naszej Gminy 9 marca 2023 r. o godz. 18:00 w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Skułach (Bartoszówka ul. Strażacka 9, 96-321 Żabia Wola).

  • Żródło: https://www.gov.pl/web/gddkia-warszawa/rusza-przygotowanie-dwoch-odcinkow-obwodnicy-aglomeracji-warszawskiej

Rusza przygotowanie dwóch odcinków Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej

Podpisano umowy na opracowanie Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego wraz uzyskaniem decyzji środowiskowej (DŚU) dla dwóch odcinków zachodniego fragmentu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej. Połączą one drogę ekspresową S10 w okolicy Naruszewa pod Płońskiem z S7 na południe od Warszawy. 

  • Inwestycje drogowe związane z budową CPK

Inwestycje drogowe związane z budową Centralnego Portu Komunikacyjnego

Pismo Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad z dnia 6 października 2021 r. dotyczące Inwestycji drogowych związanych z budową Centralnego Portu Komunikacyjnego.

  • obwodnica

Warianty lokalizacji obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej

Na dzisiejszym spotkaniu Pan Tomasz Żuchowski p.o. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i autostrad zaprezentował 4 warianty korytarzy Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przebiegające m.in. przez teren Gminy Żabia Wola.

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

  • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
  • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
  • piątek: w godz. 8:00-15:00