Gmina
Żabia Wola

Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • cpk

CPK - raport z konsultacji społecznych

Uprzejmie informujemy, że na stronie www.cpk.pl został opublikowany raport z konsultacji społecznych projektu dokumentu „Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego” - dokument w wersji papierowej do wglądu w Urzędzie Gminy.

  • stanowisko

Oficjalne stanowisko w sprawie CPK

Wójt  oraz Rada Gminy stanowczo sprzeciwiają się zakładanym planom budowy korytarzy komunikacyjnych, w tym drogowych i kolejowych, przez teren Gminy Żabia Wola. Pełną treść dokumentów zamieszczamy poniżej.

  • CPK

Wójt zaprasza na spotkania w sprawie CPK

Wójt Gminy Żabia Wola chcąc poznać opinie społeczności lokalnej na temat rozwiązań projektowanych w „Strategicznym Studium Lokalizacyjnym Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego” zaprasza na spotkania.

  • CPK

Konsultacje społeczne

Zapraszamy do składania uwag i wniosków do projektu dokumentu pn. "Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego" - w terminie od 10 lutego 2020 r. do 10 marca 2020 r. włącznie.

Zachęcamy do zgłaszania uwag bezpośrednio na stronie internetowej https://cpk.pl/pl/inwestycja/ssl

  • cpk

Centralny Port Komunikacyjny

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem – Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00