Gmina
Żabia Wola

Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • działaj_lokalnie_zmiany

Zmiany w programie Działaj Lokalnie

W związku z rozprzestrzeniającą się w Polsce epidemią COVID-19 oraz podejmowanymi przez rząd działaniami mającymi na w celu jej wyhamowanie w regulaminie programu "Działaj Lokalnie" wprowadzone zostały zmiany.

  • webinarium

Webinarium: Skuteczna komunikacja online

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Chełmońskiego” 15 maja o godz. 14:00 zaprasza na webinarium: „Skuteczna komunikacja online”  które poprowadzi p. Lidia Kijewska.

  • Działaj lokalnie

Działaj Lokalnie przeciw skutkom koronawirusa

Do 25 maja 2020 r. organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z terenu powiatu grodziskiego i gminy Brwinów mogą ubiegać się o dotację do 6.000 zł na projekty służące przeciwdziałaniu pandemii i jej negatywnym skutkom.

  • ikonka

Mazowsze Lokalnie – mikrodotacje do wzięcia!

Operatorzy programu „Mazowsze Lokalnie” zapraszają mieszkańców województwa oraz młode organizacje pozarządowe do udziału w konkursie na mikrodotacje. Dofinansowanie od 1500 do 5000 zł może uzyskać ponad 80 projektów. Termin składania wniosków upływa 7 kwietnia 2020 r.

  • dofinansowanie

OSP Skuły ma nowy sprzęt

Ochotnicza Straż Pożarna w Skułach pozyskała z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska oraz Gospodarki Wodnej w Warszawie dotację na realizację zadania pt. „Zakup sprzętu ratowniczego dla OSP Skuły” w ramach programu priorytetowego "Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwaniu ich skutków poprzez zakup sprzętu ratowniczego".

  • wieczór kolęd

Wieczór kolęd i pastorałek

Ochotnicza Straż Pożarna w Skułach zaprasza na "Wieczór Kolęd i Pastorałek", który odbędzie się 5 stycznia 2020 r. o godzinie 17:00 w Domu Strażaka w Skułach.

  • plakat nabory

Ruszają nabory dla przedsiębiorców

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Chełmońskiego" informuje o rozpoczęciu naborów dla obecnych lub przyszłych przedsiębiorców w ramach poddziałania 19.2. "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność". Nabór rozpocznie się 27 grudnia 2019 r. i potrwa do 22 stycznia 2020 r.

następna strona »

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00