Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

 • Piknik strażacki 2024

Piknik Strażacki "Bezpieczne Wakacje 2024"

W imieniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Żelechowie zapraszamy na coroczny Piknik Strażack pod hasłem "Bezpieczne Wakacje 2024".

 • warsztaty

Zapisy na warsztaty "Start w dorosłe życie – ładuj akumulatory!"

Zachęcamy mlodzież w wieku 14-24 lata do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach "Start w dorosłe życie – ładuj akumulatory!" poświęconych redukcji stresu metodą TRE.

 • plakat związek dużych rodzin

Warsztaty "Mama córce, kobieta kobiecie"

Związek Dużych Rodzin Trzy Plus Koło Żabia Wola zaprasza na warsztaty "Mama córce, kobieta kobiecie" 29 czerwca w godz. 9.30 - 15.00 w Domu Kultury w Żabiej Woli. Zapisy pod numerem 884 025 237.

 • twoje zdanie się liczy

Roczny program współpracy Województwa Mazowieckiego

Zapraszamy  do współtworzenia Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2025 rok. Zaproponuj zmiany, zgłoś pomysł na nowe zadania!

 • program grantowy 2024

Program grantowy "Eko gospodyni"

Fundacja Krajowej Grupy Spożywczej S.A. „Pomaganie krzepi” rozpoczęła nabór wniosków w czwartej edycji programu grantowego dla Kół gospodyń Wiejskich „Eko-gospodyni”. Dofinansowanie można pozyskać na działania w zakresie edukacji ekologicznej oraz promocji postaw proekologicznych w środowisku lokalnym. Maksymalna wysokość grantu to 10 tys. zł.

 • plener

Rodzinny plener malarski - Dwór w Radoniach

Zapraszamy na rodzinny plener malarski, który odbędzie się w sobotę 29 czerwca na terenie Dworu w Radoniach.

 • Strażacy wracają do źródeł

Strażacy ze Skuł wracają do źródeł

Wioleta Piernik, druhna z Ochotniczej Straży Pożarnej w Skułach, zabrała mieszkańców i mieszkanki swojej gminy na wyjątkowy spacer. Wspólne szukanie źródeł rzek okazało się dobrą okazją, by lepiej poznać historię okolicy i wzmocnić sąsiedzkie więzi. Powodem tej wyprawy była praca nad oddolną aktualizacją mapy zasobów wodnych na terenie tej podwarszawskiej gminy. Obejrzyjcie film i poznajcie historię tworzenia tej mapy.

 • Mazowieckie Dobre Praktyki Pszczelarskie 2024

Mazowieckie Dobre Praktyki Pszczelarskie 2024

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie i  Lokalna Grupa Działania „Ziemia Chełmońskiego” zapraszają na szkolenie: MAZOWIECKIE DOBRE PRAKTYKI PSZCZELARSKIE, które odbędzie się 4 czerwca 2024 r. w godz. 14:00 – 19:00 w świetlicy wiejskiej Drybus 10b, 96-314 Baranów.

 • NGO spotkanie sieciujące

Spotkanie sieciujące dla NGO

Stowarzyszenie Europa i My zaprasza organizacje pozarządowe z terenu powiatu grodziskiego na spotkanie sieciujące 6 czerwca w godz. 17-20. Willa Radogoszcz, Grodzisk Mazowiecki, ul. Sienkiewicza 31 Zachęcamy do udziału!

 • Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Unihokeju Chłopców

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Unihokeju Chłopców

Już w najbliższy weekend tj. w dniach 25-26 maja na hali Centrum Integracji Społecznej w Ojrzanowie odbędą się rozgrywki. Finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Unihokeju Chłopców. Zawodnicy Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego "Józefina" będą bronili tytułu Mistrza Polski. Gorąco zachęcamy do kibicowania i zgrzewania naszych młodych sportowców do walki o zwycięstwo!
Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Wójt Gminy Żabia Wola Maria Kłosiewicz.

 • bez lania wody

OSP Skuły zaprasza na podsumowanie projektu

25 kwietnia 2024 r. o godzinie 17:00 Ochornicza Straż Pożarna w Skułach zaprasza na podsumowanie projektu pn. "Bez lania wody - OSP i społeczności lokalne na straży zasobów wodnych", realizowanego we współpracy z Fundacją Stocznia.

 • Działaj Lokalnie

Kolejna edycja "Działaj Lokalnie"

Stowarzyszenie Europa i My po raz 19 zaprasza do udziału w konkursie Działaj Lokalnie. Pula środków na dotacje wynosi 55 000zł. Każda organizacja pozarządowa oraz grupa nieformalna może aplikować o grant w wysokości do 6000 zł. Wnioski można składać do  13 maja 2024.

 • wycieczka rowerowa z OSP Skuły

Poszukiwanie źródeł rzek z OSP Skuły

W najbliższą sobotę tj. 20 kwietnia o godz. 14:00 Ochotniczej Straży Pożarnej w Skułach zapraszają do wspólnego poszukiwania źródeł rzek. Wycieczka rowerowa jest jednym z działań realizowanych we współpracy z Fundacja Stocznia w ramach projektu "Bez lania wody - OSP i społeczności lokalne na straży zasobów wodnych" .

 • gala żurawi powiatu grodziskiego 2023

Gala Żurawi Powiatu Grodziskiego 2023

23 lutego 2024 roku (piątek), podczas uroczystej V Gali Aktywności Lokalnej poznamy laureatów nagrody „Żurawie Powiatu Grodziskiego 2023”. Transmisja na żywo będzie dostępna na stronie www.zurawie.org.pl, a także na Facebooku. Partnerem gali jest Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

 • karnawał z bezdomniakami
 • warsztaty szydełkowania - grafika

Warsztaty szydełkowania z KG Żelechów

Koło Gospodyń Żelechów zaprasza chętnych mieszkańców gminy Żabia Wola na "Warsztaty z szydełkowania" , które odbędą się w poniedziałek 5 lutego 2024r. o godz.18.00 w Klubie Senior+ w Żelechowie.

 • otwarty konkurs ofert dla ngo - grafika

Otwarte konkursy ofert dla NGO

Wójt Gminy Żabia Wola ogłosił otwarte konkursy ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym oraz z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. 

 • Koncert Anielski Chór

Anielski Chór - wieczór kolęd i pastorałek

W sobotę 6.01.2024 roku o godzinie 16:00 w strażnicy OSP Skuły odbędzie się przedstawienie pt."ANIELSKI CHÓR" w wykonaniu MDP Skuły.

następna strona »

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

 • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
 • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
 • piątek: w godz. 8:00-15:00