Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

 • utrudnienia komunikacyjne

Przewidywane utrudnienia w ruchu drogowym - ul. Liściasta w miejscowości Osowiec

W związku z zamierzeniem prowadzenia robót drogowych w ciągu ulicy Liściastej w Osowcu związanych z realizacją zadania pn.: Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Żabia Wola w miejscowości Osowiec uprzejmie informujemy o przewidywanych utrudnieniach w ruchu w dniu 22.11.2023 r. ( środa ) w godzinach od 10:30 do około 16:30.

 • Utrudnienia w komunikacji

Utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Parkowej w Osowcu w dniu 23.11.2023 r.

W związku z zamierzeniem prowadzenia robót drogowych w ciągu ulicy Parkowej w Osowcu  (na odcinku od ul. Stawowej do ul. Parceli) związanych z realizacją zadania pn.: Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Żabia Wola w miejscowości Osowiec uprzejmie informujemy o przewidywanych utrudnieniach w ruchu w dniu 23.11.2023 r. (czwartek) w godzinach od 09.00 do około 17:00.

 • remont dróg

Utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Wiśniowej w Żabiej Woli w dniach 13-15.11.2023 r.

W związku z prowadzeniem robót drogowych związanych z realizacją zadania pn.: "Remont dróg na terenie gminy Żabia Wola", w ciągu ulicy Wiśniowej na odcinku o długości 967 m począwszy od połączenia z drogą gminną ul. Rolniczą do połączenia z drogą lokalną wzdłuż S8 przewidywane są utrudnienia w ruchu drogowym w okresie 3 dni, tj. w okresie 13-15.11.2023 r. (włącznie).

 • remont dróg

Remont dróg Krakowiańskiej w Żelechowie i ulicy Wiśniowej w Żabiej Woli

Remont dróg na terenie gminy Żabia Wola, obejmującego wykonanie robót drogowych wciągu ulicy Krakowiańskiej w Żelechowie na odcinku o długości 980 m począwszy od połączenia z drogą gminną ul. Nad Lasem oraz ulicy Wiśniowej w Żabiej Woli na odcinku o długości 967 m począwszy od połączenia z drogą gminną ul. Rolniczą. Łączna długość odcinków do remontu wynosi 1947 m.

 • Utrudnienia w komunikacji

Roboty odtworzeniowe i zmiana terminu odbioru odpadów w Osowcu

Informujemy o przewidywanych utrudnieniach w ruchu oraz o zmianie terminu odbioru odpadów w Osowcu w związku z realizacją robót odtworzeniowych nawierzchni z masy bitumicznej po budowie sieci kanalizacji sanitarnej.

 • Utrudnienia w komunikacji

Tymczasowe wyłączenie ulic Liściastej i Wesołej w miejscowości Osowiec

W związku z realizacją robót odtworzeniowych nawierzchni z masy bitumicznej  po budowie sieci kanalizacji sanitarnej w ciągu ulicy Liściastej i Wesołej w miejscowości Osowiec przewidywane jest tymczasowe całkowite wyłączenie ww. dróg z ruchu, związane ze specyfiką robót drogowych przy układaniu masy bitumicznej a także utrudnienia w komunikacji w okresie 2 dni, tj. 23-24.10.2023 r.

 • Prace na ul. Dworskiej w Osowcu: informacje o objazdach i dojazdach do sąsiednich ulic.

Prace na ul. Dworskiej w Osowcu: informacje o objazdach i dojazdach do sąsiednich ulic

Prace na ul. Dworskiej w Osowcu: informacje o objazdach i dojazdach do sąsiednich ulic.

 • Tymczasowe zamknięcie ul. Dworskiej w Osowcu

Tymczasowe wyłączenie z ruchu ul. Dworskiej w Osowcu i zmiana harmonogramu odbioru odpadów

Uwaga w dniach 02-03.10.2023 r. przewidywane jest tymczasowe całkowite wyłączenie z ruchu ulicy Dworskiej w miejscowości Osowiec na odcinku pomiędzy ul. Falistą i ul. Parkową oraz zmiana harmonogramu odbioru śmieci.

 • budowa kanalizacji

Budowa kanalizacji przy ul. Dworskiej w Osowcu

Wykonawca inwestycji planuje wznowienie robót dopiero 18 sierpnia 2023 r. Prace będą prowadzone w rejonie ulicy Dworskiej. 

 • utrudnienia w komunikacji

Uwaga Osowiec - utrudnienia w ruchu drogowym

W związku z realizacją robót budowlanych i instalacyjnych sieci kanalizacji sanitarnej w ciągu ulicy Parkowej w miejscowości Osowiec na odcinku o długości około 200 metrów bieżących począwszy od połączenia z ul. Dworską w stronę drogi powiatowej nr 1505W ul. Mazowieckiej przewidywane są utrudnienia w komunikacji w okresie około 4 tygodni począwszy od dnia 12.06.2023 r.

 • Uwaga Osowiec - utrudnienia w ruchu drogowym

Uwaga Osowiec - utrudnienia w ruchu drogowym

W związku z realizacją robót budowlanych i instalacyjnych sieci kanalizacji sanitarnej w dniu 24.03.2023 r. w godzinach od 08:30 do 15:00 ulica Falista w miejscowości Osowiec zostanie całkowicie wyłączona z ruchu na odcinku o długości około 250 metrów bieżących począwszy od połączenia z powiatowa drogą publiczną ulicą Mazowiecką oraz gminną drogą wewnętrzną ulicą Dworską.

 • utrudnienia w ruchu drogowym

Utrudnienia w ruchu drogowym

16 lipca 2021 r. mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym związane z organizacją 64 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Dookoła Mazowsza.

 • wyłączenie z ruchu drogi

Czasowe zamknięcie ul. Gałązki w Józefinie

W dniu 07.10.2020 r. w godz. 9.00-19.00 planowane jest całkowite wyłączenie z ruchu drogi ul. Gałązki w Józefinie, możliwy będzie dojazd jedynie do parkingu przy szkole. Zamknięcie związane jest z prowadzonymi robotami w zakresie wykonania nakładki bitumicznej na całej długości ul. Gałązki w Józefinie. Objazd wyłączonego z ruchu odcinka drogi gminnej ul. Gałązki wyznaczony został przez ul. Szkolną w Osowcu.

 • trasa

Utrudnieniach w komunikacji na drogach na terenie Gminy Żabia Wola

16 sierpnia 2020 r. w związku z organizacją zawodów pn.: LOTTO Poland Bike Marathon 2020 – Żabia Wola mogą wystąpić utrudnienia w komunikacji na drogach na ternie Gminy Żabia Wola.

 • Utrudnienia w komunikacji /roboty drogowe

Utrudnienia w komunikacji ul. Krakowiańska - Żelechów oraz ul. Kresowa - Ojrzanów

W związku z realizacją przez Gminę Żabia Wola przedsięwzięcia inwestycyjnego pn.: "Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Żabia Wola: ul. Krakowiańska Żelechów, ul. Dębowa Osowiec II Etap, ul. Kresowa Ojrzanów oraz remont ul. Kresowej Ojrzanów" uprzejmie informujemy o utrudnieniach w komunikacji

 • utrudnienia w komunikacji

Informacja o znacznych utrudnieniach w komunikacji na drodze gminnej nr 150606W ul. Krakowiańskiej w miejscowości Żelechów

W związku z realizacją przez Gminę Żabia Wola przedsięwzięcia inwestycyjnego pn.: "Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Żabia Wola: ul. Krakowiańska Żelechów, ul. Dębowa Osowiec II Etap, ul. Kresowa Ojrzanów oraz remont ul. Kresowej Ojrzanów" informujemy, że w okresie od dnia 15.04.2020 do dnia 18.04.2020 r. będą występowały znaczne utrudnienia w komunikacji.

 • Objazd

Osowiec - utrudnienia w komunikacji - wyznaczono objazd

W związku z realizacją inwestycji pn.: ,,Przebudowa ul. Dębowej w miejscowości Osowiec'' i koniecznością czasowego zamknięcia ul. Dębowej na odcinku o długości około 600 m począwszy od skrzyżowania z drogą gminną ul. Szkolną, Wykonawca wyznaczył objazd drogą gminną ul. Szkolną oraz drogą powiatową ul. Mazowiecką.

 • utrudnienia w ruchu drogowym

Informacja o znacznych utrudnieniach w komunikacji na drodze gminnej nr 150621W ul. Kresowej w miejscowości Ojrzanów

W związku z realizacją przez Gminę Żabia Wola przedsięwzięcia inwestycyjnego pn.: "Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Żabia Wola: ul. Krakowiańska Żelechów, ul. Dębowa Osowiec II Etap, ul. Kresowa Ojrzanów oraz remont ul. Kresowej Ojrzanów" uprzejmie informujemy, że w okresie od dnia 07.04.2020 do dnia 08.04.2020 r. będą występowały znaczne utrudnienia w komunikacji

 • Ojbazd

Utrudnienia w komunikacji - wyznaczono objazd

W związku z realizacją inwestycji pn.: ,,Przebudowa ul. Kresowej w miejscowości Ojrzanów'' i koniecznością czasowego całkowitego zamknięcia ul. Kresowej, Wykonawca wyznaczył objazd ul. Suchodolską w Ojrzanowie i ul. Zimorodka i ul. Zięby w Zarębach. Przewiduje się, że utrudnienia w komunikacji potrwają od dnia 10.02.2020 r. do dnia 18.02.2020 r. Za utrudnienia przepraszamy.

 • Ojbazd

Utrudnienia w komunikacji - wyznaczono objazd

W związku z realizacją inwestycji pn.: ,,Przebudowa ul. Kresowej w miejscowości Ojrzanów'' i koniecznością czasowego zamknięcia ul. Kresowej na odcinku o długości około 200 m począwszy od połączenia ul. Kresowej z ul. Bracką w stronę drogi powiatowej nr 2855W ul. Kasztanowej, Wykonawca wyznaczył objazd ul. Suchodolską w Ojrzanowie i ul. Zimorodka i ul. Zięby w Zarębach.

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

 • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
 • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
 • piątek: w godz. 8:00-15:00