Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • Cyberbezpieczeństwo - grafika poglądowa

Intensyfikacja ataków na konta w mediach społecznościowych

17 kwietnia 2023 roku firma Uptycs Threat Research opublikowała opracowanie na temat nowego oprogramowania kradnącego dane do logowania z 38 przeglądarek internetowych. Od tego czasu zaobserwowaliśmy próby kradzieży tożsamości cyfrowych mieszkańców Gminy Żabia Wola. Wiemy o 2 osobach którym skradziono dostęp do kont w mediach społecznościowych i próbowano wyłudzić od ich znajomych pieniądze. Z tego co wiemy kampania nie jest wycelowana w naszych mieszkańców, atak jest nastawiony na wszystkich użytkowników internetu.

  • Webinarium dla Seniorów - Cyberbezpieczeństwo w Internecie

Webinarium dla Seniorów - Cyberbezpieczeństwo w Internecie

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza na webinarium CEDUR dla seniorów pt. „Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych”, 20 stycznia 2023 roku

  • Ikona hacking

Rosyjskie cyberataki

Pełnomocnik Rządu ds. Bezpieczeństwa Przestrzeni Informacyjnej RP ostrzega: W trakcie toczącej się wojny na Ukrainie, w polskiej cyberprzestrzeni identyfikowanych jest coraz więcej zdarzeń klasyfikowanych jako incydenty komputerowe, w tym ataków przeprowadzanych przez prorosyjskich hakerów. To odpowiedź Federacji Rosyjskiej na zaangażowanie Polski na rzecz Ukrainy i próba destabilizowania sytuacji w naszym kraju.

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

  • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
  • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
  • piątek: w godz. 8:00-15:00