Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny: „Senior w obiektywie ekonomii społecznej"

Wydział Ekonomii Społecznej Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem „Senior w obiektywie ekonomii społecznej”. Konkurs ma charakter otwarty i może wziąć w nim udział każdy, kto nie zajmuje się zawodowo fotografią.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie: https://mcps.com.pl/wp-content/uploads/2023/08/Regulamin-konkursu-fotograficznego_Ekonomia-spoleczna-sposob-na-zycie_2023.pdf

Zachęcamy do przysyłania zdjęć, najlepsze z nich, które wybierze Jury konkursu, nagrodzimy okolicznościowymi dyplomami oraz statuetkami, jak również wartościowymi upominkami.

Dodatkowym wyróżnieniem będzie ich opublikowanie na naszej stronie internetowej: www.mcps.com.pl oraz na profilu ekonomii społecznej na Mazowszu na Facebook-u: www.facebook.com/ekonomiaspolecznanamazowszu/ Najlepsze prace dodatkowo wyeksponujemy na wystawie fotograficznej umieszczonej w przestrzeni publicznej.

Przyjmowanie prac do 30 września 2023 r. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni: do 6 października br. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi na uroczystej gali, którą zaplanowaliśmy na 25 października br.

Zapraszamy do udziału!

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Joanna Wysokińska - Referat Organizacyjny
  • opublikował: Joanna Wysokińska
    data publikacji: 2023-09-17 20:14

« wstecz

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

  • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
  • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
  • piątek: w godz. 8:00-15:00