Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

 • CPK

Inwestycje towarzyszące CPK na obszarze Gminy Żabia Wola

Prowadzone są dalsze działania związane z realizacją inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego tj. inwestycji towarzyszących m.in. w zakresie infrastruktury komunikacyjnej kolejowej oraz drogowej.

 • CPK: badania stanu środowiska - inwentaryzacje styczniowe

CPK: badania stanu środowiska - inwentaryzacje styczniowe

W styczniu 2022 r. będą prowadzone badania w zakresie ochrony środowiska naturalnego, związane z budową i funkcjonowaniem Centralnego Portu Komunikacyjnego.

 • CPK: badania stanu środowiska - inwentaryzacje grudniowe

CPK: badania stanu środowiska - inwentaryzacje grudniowe

W grudniu 2021 r. będą prowadzone badania w zakresie ochrony środowiska naturalnego, związane z budową i funkcjonowaniem Centralnego Portu Komunikacyjnego.

 • CPK: badania stanu środowiska - inwentaryzacje listopadowe

CPK: badania stanu środowiska - inwentaryzacje listopadowe

W listopadzie 2021 r. będą prowadzone badania w zakresie ochrony środowiska naturalnego, związane z budową i funkcjonowaniem Centralnego Portu Komunikacyjnego.

 • CPK: badania stanu środowiska - inwentaryzacje październikowe

CPK: badania stanu środowiska - inwentaryzacje październikowe

W październiku 2021 r. będą prowadzone badania w zakresie ochrony środowiska naturalnego, związane z budową i funkcjonowaniem Centralnego Portu Komunikacyjnego

 • badania stanu środowiska - inwentaryzacje wrześniowe

CPK: badania stanu środowiska - inwentaryzacje wrześniowe

We wrześniu 2021 r. będą prowadzone badania w zakresie ochrony środowiska naturalnego, związane z budową i funkcjonowaniem Centralnego Portu Komunikacyjnego.

 • CPK: badania stanu środowiska - inwentaryzacje sierpniowe

CPK: badania stanu środowiska - inwentaryzacje sierpniowe

W sierpniu 2021 r. będą prowadzone badania w zakresie ochrony środowiska naturalnego, związane z budową i funkcjonowaniem Centralnego Portu Komunikacyjnego.

 • CPK: badania stanu środowiska - inwentaryzacje lipcowe

CPK: badania stanu środowiska - inwentaryzacje lipcowe

W lipcu 2021 r. będą prowadzone badania w zakresie ochrony środowiska naturalnego, związane z budową i funkcjonowaniem Centralnego Portu Komunikacyjnego.

 • CPK

CPK: badania stanu środowiska - inwentaryzacje czerwcowe

W czerwcu 2021 r. będą prowadzone badania w zakresie ochrony środowiska naturalnego, związane z budową i funkcjonowaniem Centralnego Portu Komunikacyjnego.

 • CPK

Kontynuacja badań w zakresie środowiska naturalnego

Spółka CPK przekazała nowe informacje dotyczące kontynuacji badań w zakresie środowiska naturalnego, związanych z budową i funkcjonowaniem Centralnego Portu Komunikacyjnego.

 • cpk

Badania przyrodnicze w zakresie ochrony środowiska naturalnego

Spółka CPK informuje, że kontynuowane są badania przyrodnicze w zakresie ochrony środowiska naturalnego, związane z budową i funkcjonowaniem Centralnego Portu Komunikacyjnego.

 • CPK

Prace terenowe związane z badaniem stanu środowiska

W związku z postępem prac przygotowawczych prowadzonych w celu realizacji Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego i Inwestycji Towarzyszących Spółka CKP poinformowała (pismem znak: IRO/110/2021) o rozpoczęciu prac terenowych związanych z badaniem stanu środowiska.

 • stanowisko

Stanowisko Wójta Gminy Żabia Wola

Formularze wniosków zawierajace uwagi dotyczące konsultowanego dokumentu, które wpłyneły do Urzędu Gminy, zostały dziś w imieniu Mieszkańców przekazane do siedziby Spółki CPK. W trakcie spotkania z przedstawicielem CPK Wójt złożył także swoje stanowisko w przedmiotowej sprawie.

 • CPK

Spotkanie online z pełnomocnikiem rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego

Miło nam Państwa zaprosić na indywidualne spotkanie online z pełnomocnikiem rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego Panem Marcinem Horała, które odbędzie się w dniu 29.12.2020 r. o godzinie 19:00. W spotkaniu wezmą udział także przedstawiciele Spółki CPK.

 • cpk

Centralny Port Komunikacyjny - wystąpienie Wójta w sprawie wydłużenia terminu konsultacji społecznych

Wójt Gminy Żabia Wola wystąpił z pismem do Spółki CPK w sprawie wydłużenia terminu przeprowadzanych konsultacji społecznych dokumentu pn. "Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego" wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko.

 • Instrukcja - jak wypełnić formularz uwag i wniosków

Instrukcja - jak wypełnić formularz uwag i wniosków

Aby Państwa uwaga została właściwie przypisana i rozpatrzona, prosimy dokładnie zapoznać się z instrukcją.

 • posiedzenie Komisji Rady Gminy

Specjalne posiedzenie Komisji Rady Gminy Żabia Wola

W związku z przeprowadzanymi przez CPK konsultacjami dokumentu pn. "Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego" wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko Radni Gminy Żabia Wola, wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom Mieszkańców,  postanowili zwołać specjalne posiedzenie Komisji Rady Gminy Żabia Wola.

 • CPK

Centralny Port Komunikacyjny - kolejne informacje

pomimo trwającej pandemii, której skutki wszyscy odczuwamy i tego, że za chwilę wejdziemy w okres świąteczny musimy zmierzyć się z istotną kwestią, która może zmienić życie w naszej gminie.

 • CPK - konsultacje

Konsultacje społeczne - Centralny Port Komunikacyjny

Przedstawiciele Spółki Centralny Port Komunikacyjny zawiadamiają o rozpoczęciu konsultacji społecznych przed przyjęciem dokumentu pn. "Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego" wraz z Prognozą oddziaływania na srodowisko. Konsultacje potrwają do 31.12.2020 r. 

 • cpk

CPK - raport z konsultacji społecznych

Uprzejmie informujemy, że na stronie www.cpk.pl został opublikowany raport z konsultacji społecznych projektu dokumentu „Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego” - dokument w wersji papierowej do wglądu w Urzędzie Gminy.

 • stanowisko

Oficjalne stanowisko w sprawie CPK

Wójt  oraz Rada Gminy stanowczo sprzeciwiają się zakładanym planom budowy korytarzy komunikacyjnych, w tym drogowych i kolejowych, przez teren Gminy Żabia Wola. Pełną treść dokumentów zamieszczamy poniżej.

 • CPK

Wójt zaprasza na spotkania w sprawie CPK

Wójt Gminy Żabia Wola chcąc poznać opinie społeczności lokalnej na temat rozwiązań projektowanych w „Strategicznym Studium Lokalizacyjnym Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego” zaprasza na spotkania.

 • CPK

Konsultacje społeczne

Zapraszamy do składania uwag i wniosków do projektu dokumentu pn. "Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego" - w terminie od 10 lutego 2020 r. do 10 marca 2020 r. włącznie.

Zachęcamy do zgłaszania uwag bezpośrednio na stronie internetowej https://cpk.pl/pl/inwestycja/ssl

 • cpk

Centralny Port Komunikacyjny

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem – Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

 • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
 • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
 • piątek: w godz. 8:00-15:00