Gmina
Żabia Wola

Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

Przyłącz się do sieci gazowej

Mieszkańcu Pamiętaj!

  • Zanim przystąpisz do planowania inwestycji związanej z budową sieci gazowej skontaktuj się z PSG Sp. z o .o. i sprawdź na stronie internetowej (https://www.psgaz.pl/przylaczenie-do-sieci-gazowej1), czy Twój dom znajduje się w zasięgu sieci. Zasięg sieci gazowej obejmuje około 40% powierzchni gminy i wciąż dołączają się do niej kolejni odbiorcy. Prowadzimy monitoring zapotrzebowania na inwestycje budowy sieci gazowej i podejmujemy starania w kierunku dalszej rozbudowy sieci gazowej.
  • Jeżeli chcesz korzystać z gazu ziemnego wystarczy, że przyłączysz swój dom do sieci gazowej oraz wykonasz instalację wewnętrzną, która połączy gazomierz z odbiornikami gazu w Twoim domu. 
  •  PSG Sp. z o .o. na etapie wydania warunków technicznych przyłączenia do sieci gazowej nie pobiera żadnych opłat.

Nadmieniamy, że w związku z dużym zainteresowaniem Mieszkańców  Wójt Gminy Piotr Rybka prowadzi rozmowy z Polską Spółką Gazownictwa w Warszawie w sprawie rozbudowy gazociągu na terenie naszej gminy.

Rozbudowa sieci gazowej w dużej mierze uzależniona jest od liczby zgłoszeń zapotrzebowania na przyłączenie do sieci, dlatego zachęcamy Państwa do wypełniania wniosków. Mieszkańcy, którzy złożyli wnioski kilka lat temu proszeni są o ich ponowienie.

  • autor: Elena Niedźwiecka, data: 2019-05-30

« wstecz

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00