Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

 • MUŚ

Bezpłatny światłowód od Orange

Już w najbliższą niedzielę - 8 lipca 2018 r. podczas trwania Festynu Żabiowolskiego będzie można złożyć deklarację wykonania bezpłatnego podłączenia posesji do projektowanej przez Orange Polska ultraszybkiej sieci światłowodowej w Gminie Żabia Wola.
Do Państwa dyspozycji dostępni będą przedstawiciele Orange Polska.
Miejsce: Żabia Wola, ul. Warszawska 27 (przy Domy Kultury w Żabiej Woli) w godz. 16:00–20:30
Stoisko kontaktowe Orange Polska. Zapraszamy!

Wypełnioną deklarację należy przesłać na adres: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa
Zdjęcie lub skan podpisanej deklaracji można także wysłać na adres mazowiecka.unia@orange.com

Podjęcie inwestycji przez Orange Polska uzależnione będzie od potwierdzonego przez mieszkańców zapotrzebowania na usługi i analiz ekonomicznych. Im więcej osób zadeklaruje chęć skorzystania z oferty, tym większe prawdopodobieństwo budowy światłowodu.


Światłowód to najszybszy i najnowocześniejszy Internet w Polsce!
Szybki Internet to wygodniejsze korzystanie z sieci. Łącze światłowodowe umożliwia oglądanie stron bez buforowania, granie w czasie rzeczywistym oraz błyskawiczne pobieranie treści.

Nowoczesność
Światłowód ma praktycznie nieograniczone możliwości przesyłu. Dziś oznacza to prędkość 100 Mb/s, ale przyśpieszenie łącza w przyszłości nie będzie wiązało się ze zmianą instalacji. Zawsze będziesz miał najszybszy Internet.

Wygoda surfowania
Różnicę odczujesz nawet przy łączeniu się ze zwykłymi stronami internetowymi, a wszelkie aplikacje sieciowe będą po prostu działać płynniej i szybciej.

Zdalna praca i edukacja…
Szybkie łącze to łatwa komunikacja audio i wideo. W praktyce oznacza to realną możliwość pracy zdalnej, która jest przyszłością zatrudnienia.

…oraz komfortowa rozrywka
Miłośnicy gier online i Ci, którzy korzystają z Internetu do oglądania filmów, dobrze wiedzą, że nic nie irytuje bardziej jak konieczność buforowania. Dzięki światłowodowi rozrywka online stanie się po prostu bardziej komfortowa.


Stała prędkość
Tradycyjne łącza kablowe są podatne na wahania prędkości, światłowód to gwarancja utrzymania prędkości nominalnej przez cały czas od momentu podłączenia, 24 godziny na dobę, niezależnie od okoliczności.


Wygodne współdzielenie
Światłowód to niezwykle przepustowe łącze. Z jednego adresu i w tym samym czasie wielu użytkowników może korzystać z szybkiego dostępu do Internetu. Wszyscy domownicy mogą jednocześnie robić coś w sieci bez utraty komfortu błyskawicznego łącza.


Aby cieszyć się nowoczesnym Internetem w domu czy lokalu użytkowym, należy wypełnić załączoną deklarację. Dzięki temu ultraszybkie łącze światłowodowe zostanie w pierwszej kolejności doprowadzone do najbardziej zainteresowanych osób.

 • autor lub odpowiedzialny za treść: Referat Inwestycji
  data wytworzenia: 2018-07-05
 • opublikował: Michał Wojciul
  data publikacji: 2018-07-06 08:23
 • zmodyfikował: Michał Wojciul
  ostatnia modyfikacja: 2018-07-11 17:36

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

 • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
 • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
 • piątek: w godz. 8:00-15:00