Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

 • Umowa na rozbudowę szkoły w Skułach podpisana
 • Dofinansowano w ramach programu „Sportowa Polska"
 • Dofinansowano ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w ramach środków krajowych z Funduszu Przeciwdziałania...

Umowa na rozbudowę szkoły w Skułach podpisana

24 maja 2022 r. Wójt Gminy Żabia Wola Wola podpisał umowę na realizację zadania inwestycyjnego pn. Rozbudowa Szkoły Podstawowej oraz budowa pełnowymiarowej sali gimnastycznej w msc. Skuły.

Wykonawcą prac będzie firma MONTAR Sp. z o.o. z miejscowości Oborniki, która zaproponowała wykonanie przedmiotowego zadania za kwotę w wysokości 12 489 375,72 zł brutto.
Podpisanie umowy odbyło się w asyście Dyrektora Szkoły- Dominiki Brzezińskiej oraz przedstawicieli uczniów i rodziców dzieci uczęszczających do placówki, którzy z radością przyjęli informację o rozpoczęciu długo wyczekiwanej inwestycji. Na spotkaniu nie mogło również zabraknąć Radnego Mariusza Sztompka od początku mocno zaangażowanego w prace nad koncepcją rozbudowy szkoły.

Jak podkreśla Piotr Rybka - Wójt Gminy Żabia Wola, to właśnie wsparcie i zaangażowanie Radnego pomogło mu przekonać większość Rady Gminy do podjęcia decyzji o realizacji inwestycji.

 • Umowa na rozbudowę szkoły w Skułach podpisana
 • Umowa na rozbudowę szkoły w Skułach podpisana
 • Umowa na rozbudowę szkoły w Skułach podpisana
 • Głosowanie Radnych Gminy Żabia Wola

Zadanie pod nazwą „Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Skułach” dofinansowano w ramach programu „Sportowa Polska - Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej” ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Zadanie pn. „Dostosowanie infrastruktury społecznej Gminy Żabia Wola do średniej jakości występującej w sąsiednich gminach w zakresie oświaty, sportu i rekreacji” dofinansowano ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w ramach środków krajowych z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

 • autor lub odpowiedzialny za treść: Referat Inwestycji
  data wytworzenia: 2022-05-24
 • opublikował: Ewelina Radkiewicz
  data publikacji: 2022-05-25 08:52

« wstecz

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00