Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

 • plakat XIV turniej piłki nożnej

XIV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Żabia Wola

Zapraszamy do udziału w XIV Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Żabia Wola, który odbędzie się w dniu 8 czerwca 2024 r. na boisku ORLIK przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Józefinie, ul. Mazowiecka 1. Rozpoczęcie o godz. 9.00.

 • I Gala Sportu

I GALA SPORTU W GMINIE ŻABIA WOLA

8 grudnia 2023 r. w sali Klubu Senior Plus w Żelechowie odbyła się I Gala Sportu w Gminie Żabia Wola, która była uhonorowaniem wybitnych osiągnięć sportowych naszych mieszkańców oraz okazją do podziękowania partnerom i sponsorom wpierającym lokalny sport.

 • MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ W RUŚCU

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ W RUŚCU

6 grudnia 2023 r. drużyny trenujące piłkę ręczną w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Józefinie i w Szkole Podstawowej im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie, wzięły udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej w Ruścu w ramach programu Gramy w Ręczną.

 • IV Puchar Taekwon-Do

IV Puchar Polski Taekwon-Do ITF

25 listopada 2023 r. w godz. 9:00 - 18:00 na hali w Centrum Integracji Społecznej w Ojrzanowie odbędzie się IV Puchar Polski Taekwon-Do ITF. Zawody sportowe, których głównym celem jest popularyzacja sportu kwalifikowanego, jakim jest Taekwon-Do ITF, a także propagowanie sportowej rywalizacji oraz idei olimpijskich wśród dzieci, młodzieży i dorosłych organizowane są na terenie gminy Żabia Wola już po raz czwarty.

 • SUkcesy naszych Mieszkańców

Sukcesy naszych Mieszkańców - pan Robert Gajda

Robert Gajda z miejscowości Zaręby finalistą Mistrzostw Polski w konkurencji jeździeckiej "Reining"

 • I Gala Sportu

I Gala Sportu w Gminie Żabia Wola - zgłoszenia do 15 listopada 2023

zachęcamy do udziału w Konkursie „I Gala Sportu w Gminie Żabia Wola”. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 listopada 2023 r.

 • To było niezwykle efektowne zakończenie kolarskiego sezonu LOTTO Poland Bike Marathon 2023

Gala Finałowa LOTTO Poland Bike Marathon 2023

To było niezwykle efektowne zakończenie kolarskiego sezonu LOTTO Poland Bike Marathon 2023. Jubileuszowy piętnasty rok cyklu organizowanego przez Grzegorza Wajsa został uroczyście podsumowany podczas Gali Finałowej w warszawskim Wawrze.

 • WDM

Lotna Premia w 66. Wyścigu Dookoła Mazowsza

27 lipca 2023 r. mieliśmy okazję śledzić kolarskie zmagania zawodników drugiego etapu 66. Wyścigu Dookoła Mazowsza. Zwycięzcą lotnej premii drugiego etapu 66. Wyścigu Dookoła Mazowsza został Kacper Maciejuk, który otrzymał puchar ufundowany przez Wójta Gminy Żabia Wola Piotra Rybkę. Gratulujemy!

 • Plakat 66. WDM

66. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Dookoła Mazowsza

66. edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Dookoła Mazowsza startuje 26 lipca w Teresinie. Impreza przeprowadzona zostanie po tradycyjnej trasie w dniach 26-29 lipca wg programu:  I etap - 26 lipca - Teresin – Teresin; II etap - 27 lipca - Grodzisk Maz. – Grodzisk Maz.; III etap - 28 lipca - Płońsk – Płońsk; IV etap - 29 lipca - Kozienice – Kozienice.

 • XIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Żabia Wola - podsumowanie

XIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Żabia Wola - podsumowanie

27 maja 2023 r. na boisku Orlik w Józefinie odbył się już po raz trzynasty Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Żabia Wola, który został uroczyście otworzony przez Piotra Rybkę Wójta Gminy Żabia Wola. 
W rozgrywkach wzięło udział aż 15 drużyn, które zapewniły kibicom wielkie, sportowe emocje do ostatnich minut. Mecze były rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych. 

 • XIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Żabia Wola
 • Harmonogram rozgrywek

XIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Żabia Wola

Zapraszamy do udziału w XIII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Żabia Wola, który odbędzie się w dniu 27 maja 2023 r. na boisku ORLIK przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Józefinie, ul. Mazowiecka 1. Rozpoczęcie o godz. 9.00.

 • LOTTO Poland Bike Marathon w Żabiej Woli

LOTTO Poland Bike Marathon w Żabiej Woli

Kolarski peleton LOTTO Poland Bike Marathon obrał kierunek na zachodnie Mazowsze. Cykl wyścigów na rowerach górskich, organizowany przez Grzegorza Wajsa, czwarty raz w historii zawitał do gminy Żabia Wola. Bazą imprezy był teren przy Szkole Podstawowej w Ojrzanowie. Frekwencja ponownie okazała się imponująca, bo na starcie, mimo „majówki”, stawiło się prawie 550 miłośników dwóch kółek. Potężny peleton!

 • 30 kwietnia. LOTTO Poland Bike Marathon jedzie do Żabiej Woli

30 kwietnia. LOTTO Poland Bike Marathon jedzie do Żabiej Woli

Kolarski cykl LOTTO Poland Bike Marathon odwiedzi zachodnie Mazowsze. W niedzielę 30 kwietnia w gminie Żabia Wola odbędą się wyścigi amatorów na rowerach górskich, organizowane przez Grzegorza Wajsa. Kolarskie Miasteczko, Biuro Zawodów oraz start i meta wyścigów znajdą się przy Szkole Podstawowej w Ojrzanowie.

 • plakat

III Puchar Polski Taekwon-Do ITF

26 listopada 2022 r. w godz. 9:00 - 18:00 na hali w Centrum Integracji Społecznej w Ojrzanowie odbędzie się III Puchar Polski Taekwon-Do ITF. Zachęcamy wszystkich miłośników sportowej rywalizacji do dopingowania zawodników biorących udział w turnieju i oczywiście trzymamy kciuki za naszych Mieszkańców, którzy staną do walki o medale.

 • plakat

65 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Dookoła Mazowsza

Międzynarodowy Wyścig Kolarski Dookoła Mazowsza to wydarzenie sportowe z bogatą historią, prestiżem i rangą ustępujące tylko Tour de Pologne. Od 2000 roku jego organizatorem jest stowarzyszenie MazoviaTeam. 65 edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Dookoła Mazowsza startuje 27 lipca w Teresinie. Podobnie, jak w ubiegłych latach trasa jednego z etapów WDM przebiega przez teren naszej Gminy. W tym roku kolarze przejadą przez Żabią Wolę 28 lipca.

 • Puchar Wójta 2022

Puchar Wójta 2022

PUCHAR WÓJTA 2022
TERMIN: 11.06.2022 (sobota)
MIEJSCE: BOISKO ORLIK przy SP w Józefinie

 • 1 maja. LOTTO Poland Bike Marathon jedzie do Żabiej Woli

1 maja. LOTTO Poland Bike Marathon jedzie do Żabiej Woli

Peleton LOTTO Poland Bike Marathon obiera kierunek na zachodnie Mazowsze. W niedzielę 1 maja w gminie Żabia Wola odbędą się wyścigi amatorów na rowerach górskich, zaliczane do cyklu organizowanego przez Grzegorza Wajsa. Kolarskie Miasteczko z Biurem Zawodów znajdzie się przy Szkole Podstawowej w Ojrzanowie.

 • II Puchar Polski Taekwon-Do ITF

II Puchar Polski Taekwon-Do ITF

27 listopada br. w Centrum Integracji Społecznej w Ojrzanowie odbędzie się II Puchar Polski Taekwon-Do ITF. Organizatorem zawodów jest Polskie Zrzeszenie Taekwon-Do ITF i Uczniowski Klub Sportowy Rekin Team.

 • lotto poland bike marathon

LOTTO Poland Bike Marathon w Żabiej Woli

Kolarski peleton LOTTO Poland Bike Marathon obrał kierunek na zachodnie Mazowsze. Cykl wyścigów na rowerach górskich, organizowany przez Grzegorza Wajsa, zawitał do naszej Gminy 11 lipca. Frekwencja okazała się imponująca, bo na starcie - mimo wakacji - stawiło się aż 550 miłośników dwóch kółek.

 • Plakat WDM

64 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Dookoła Mazowsza

III etap 64 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Dookoła Mazowsza przebiega przez teren Gminy Żabia Wola. WDM to najstarszy z wyścigów kolarskich w Polsce, wydarzenie sportowe z bogatą historią, prestiżem i rangą ustępujące tylko Tour de Pologne. Od 2000 roku jego organizatorem jest stowarzyszenie MazoviaTeam.

 • LOTTO Poland Bike Marathon

11 lipca. LOTTO Poland Bike Marathon jedzie do Żabiej Woli

Peleton LOTTO Poland Bike Marathon obiera kierunek na zachodnie Mazowsze. W niedzielę 11 lipca w podwarszawskiej gminie Żabia Wola odbędą się wyścigi amatorów na rowerach górskich, zaliczane do cyklu organizowanego przez Grzegorza Wajsa. Kolarskie Miasteczko znajdzie się na terenie zabytkowego Pałacu w Ojrzanowie. Idealne miejsce na rodzinny piknik rowerowy.

 • Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta 2021 – plakat

XI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Żabia Wola

Zapraszamy do udziału w XI Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta w dniach 21-22 maja 2021 r.
który odbędzie się na boisku ORLIK przy szkole w Józefinie.

KATEGORIE:
1. Klasy III-V
2. Klasy VI-VIII
3. UCZNIOWIE SZKÓŁ ŚREDNICH
4. OPEN

 • lotto bike marathon

16 sierpnia. LOTTO Poland Bike Marathon jedzie do Żabiej Woli

Debiut! Gmina Żabia Wola pierwszy raz znajdzie się w LOTTO Poland Bike Marathon. W niedzielę 16 sierpnia cykl wyścigów na rowerach górskich, organizowany przez Grzegorza Wajsa, odwiedzi zabytkowy Pałac w Ojrzanowie. Tam znajdzie się Kolarskie Miasteczko ze startem i metą zawodów. Idealne miejsce na rodzinny piknik rowerowy.

 • turniej w Trzebini

Kolejne zwycięstwo naszych unihokeistów

Zawodnicy ULKS Józefina zajęli I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Unihokeja w Trzebini, zorganizowanym pod patronatem Polskiego Związku Unihokeja, 23 listopada 2019 r. w ramach projektu „Unihokej Uczy, Bawi i Wychowuje 2019”. 

 • puchar polski

Puchar Polski Taekwon-Do ITF

30 listopada 2019 r. w godz. 9:00 - 18:00 w Centrum Integracji Społecznej w Ojrzanowie odbędą się ogólnopolskie zawody sportowe "Puchar Polski Taekwon-Do ITF " organizowane przez Polskie Zrzeszenie Taekwon-Do ITF i Uczniowski Klub Sportowy "REKIN TEAM"

 • turniej

Kolejne medale dla ULKS Józefina

Zawodnicy ULKS Józefina zajęli miejsce na Turnieju zorganizowanym z okazji obchodów Święta Niepodległości w Zielonce. Gratulujemy

 • turniej

Turniej Unihokeja o Puchar Wójta Gminy Żabia Wola

5 października 2019 r. w Centrum Integracji Społecznej w Ojrzanowie zorganizowany został Turniej Unihokeja o Puchar Wójta Gminy Żabia Wola. Patronat nad wydarzeniem objął Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera, który ufundował także nagrody dla zawodników.

 • Siłownia

Bezpłatne zajęcia sportowe na siłowni

Bezpłatne zajęcia sportowe na siłowni dla Mieszkańców Gminy Żabia Wola. W każdy wtorek, czwartek i piątek w hali CIS w Ojrzanowie, ul Szkolna 1, w godz 18:00-21:00. Zajęcia prowadzi Pani Halina Górniewicz

 • otwarcie boiska

Otwarcie boiska do piłki plażowej w Bartoszówce

15 września br. o godz. 14:30 odbędzie się uroczyste otwarcie boiska do piłki plażowej, na które Sołectwo Bartoszówka pozyskało dofinansowanie z programu grantowego Działaj Lokalnie.

 • XI Mistrzostwa Polski w Koluchstyl

Mistrzostwa Polski Koluchstyl 2019 Warszawa za nami!

Mieszkańcy Gminy Żabia Wola, którzy trenują w UKS Rekin Team powrócili z medalami z XI Mistrzostw Polski w Koluchstyl. Jeden z naszych zawodników zakwalifikował się do kadry narodowej na Mistrzostwach Świata w Mongolii 2019.

 • X Gminny Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Wójta

X Gminny Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Wójta

Zapraszamy 18 maja 2019 r. od godziny 9:00 - Orlik przy Gimnazjum im. Józefa Chełmońskiego w Józefinie

 • Mistrzostwa Polski Taekwondo ITF CHOI JUNG HWA 2019

Sukces naszych mieszkańców na turnieju Taekwondo

Zawodnicy z UKS Rekin Team działającego przy Szkole Podstawowej im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie zdobyli 2 brązowe, jeden srebrny i 2 złote medale na Mistrzostwach Polski Taekwondo ITF CHOI JUNG HWA 2019.

 • spotkanie w sprawie sportu

Spotkanie w sprawie sportu

10 stycznia 2019 r. o godz. 20:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Żabia Wola odbędzie się spotkanie dotyczące rozwijania działalności sportowej na terenie Gminy Żabia Wola.

 • Czapa Mikołaja

Czapa Mikołaja - Mikołajkowy turniej piłki halowej dla Sołectw

Ochotnicza Straż Pożarna w Żelechowie i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie zapraszają w dniu 9 grudnia 2018 r. na Mikołajkowy turniej piłki halowej dla sołectw pod hasłem: "CZAPA MIKOŁAJA". Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą za pośrednictwem poczty elektronicznej do dnia 30 listopada br.

 • Zawodnicy ULKS Józefina

Medale Mistrzostw Polski dla juniorów młodszych i juniorów starszych

Zawodnicy i zawodniczki z ULKS „Józefina” mogą uznać sezon 2017/2018 za bardzo udany. Dziewczęta (juniorki młodsze) doszły do ćwierćfinału Mistrzostw Polski oraz zdobyły czwarte miejsce na XX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Juniorzy młodsi zajęli trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski i zdobyli złoty medal w XX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zaś juniorzy starsi zdobyli Wicemistrzostwo Polski. Najmłodsi zawodnicy z ULKS „Józefina” zajęli natomiast 5 miejsce w Mistrzostwach Polski Dzieci

następna strona »

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

 • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
 • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
 • piątek: w godz. 8:00-15:00