Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

Aktualności

Ankieter poszukiwany

2020.08.28
Ankieter poszukiwany

Inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła na terenie Gminy Żabia Wola. Poszukujemy ambitnej, komunikatywnej i zaangażowanej osoby. Jeśli lubisz wyzwania i wykazujesz się inicjatywą - zapraszamy do Nas!

“Święto chleba”

2020.08.27
“Święto chleba”

Tegoroczne “Święto chleba” ze względu na sytuację epidemiczną nie odbędzie się w tradycyjny dla naszej Gminy sposób. Spotkajmy się na Mszy Świętej, Dożynkowej i podziękujmy za otrzymane łaski i tegoroczne plony. Wójt, Rada Gminy i Dom Kultury w Żabiej Woli zapraszają 30 sierpnia na godz. 12.00 do Kościoła p.w Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Skułach. 
Na zewnątrz, przed kościołem specjalnie dla liczniejszego grona wiernych, zostanie zamontowany telebim bezpośrednio transmitujący przebieg Mszy Świętej.

Chcesz wiedzieć jak się zmienia Nasza Gmina?

2020.08.27
Nowy numer "NASZA GMINA"

Zapraszamy do lektury nowego, sierpniowego wydania Biuletynu Urzędu Gminy w Żabiej Woli "NASZA GMINA". A w nim przeczytacie Państwo między innymi nt: obowiązkowej inwentaryzacji źródeł ciepła, komunikacji autobusowej, Powszechnym Spisie Rolnym 2020. 

CPK - raport z konsultacji społecznych

2020.08.26
CPK - raport z konsultacji społecznych

Uprzejmie informujemy, że na stronie www.cpk.pl został opublikowany raport z konsultacji społecznych projektu dokumentu „Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego” - dokument w wersji papierowej do wglądu w Urzędzie Gminy.

Zmiany w programie "Czyste Powietrze".

2020.08.24
Zmiany w programie "Czyste Powietrze".
Dzięki ofercie finansowej Programu „Czyste Powietrze” każdy Polak - poprzez termomodernizację własnego domu i wymianę źródła ciepła - może nie tylko zmniejszyć emisję szkodliwych zanieczyszczeń do powietrza, lecz również obniżyć swoje rachunki, podwyższając w ten sposób komfort i standard swojego życia.

Powszechny Spis Rolny 2020 – jakie będą pytania?

2020.08.24
Powszechny Spis Rolny 2020 – jakie będą pytania?

Wyniki spisu rolnego są jedynym źródłem pozwalającym dokładnie scharakteryzować polskie rolnictwo, a zebrane dane posłużą władzom lokalnym i centralnym do podejmowania trafnych decyzji strategicznych.

Sadza płonie. Czad zabija. Żyj

2020.08.20
Sadza płonie. Czad zabija. Żyj

Utrzymanie przewodów kominowych (dymowych, spalinowych, wentylacyjnych) w należytym stanie technicznym, aby bezpiecznie i skutecznie spełniały swoją funkcje wymaga dużego zaangażowania i ścisłej współpracy między Właścicielami budynków a kominiarzami wykonującymi na rzecz Właścicieli budynków usługi kominiarskie.

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

  • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
  • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
  • piątek: w godz. 8:00-15:00