Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

Aktualności

Niedozwolony zrzut nieczystości do gminnej oczyszczalni. Prosimy o pomoc.

2021.06.21
Niedozwolony zrzut nieczystości do gminnej oczyszczalni. Prosimy o pomoc Mieszkańców

Jest nam niezmiernie przykro z powodu dyskomfortu, na jaki w ostatnich dniach zostali narażeni mieszkańcy, których posesje zlokalizowane są w sąsiedztwie gminnej oczyszczalni ścieków. Rozumiemy Państwa niezadowolenie. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej rozwiązać problem nieprzyjemnego zapachu, który jest szczególnie uciążliwy przy wysokich temperaturach.

Spotkanie dotyczące rozwiązywania problemów alkoholowych

2021.06.21
Spotkanie dotyczące rozwiązywania problemów alkoholowych

26 maja 2021 roku w Domu Kultury w Żabiej Woli na wniosek Prezesa Grodziskiego Stowarzyszenia „13” – Pana Przemysława Stelmaszczyka oraz Radnej Pani Małgorzaty Kozickiej odbyło się spotkanie dotyczące rozwiązywania problemów alkoholowych.

Uwaga! Zwierzę na drodze!

2021.06.21
Uwaga! Zwierzę na drodze!

Wiosna i lato to okres w którym wzrasta liczba zdarzeń drogowych z udziałem dzikich zwierząt. Dlatego  apelujemy do kierowców o zwiększenie ostrożności podczas jazdy przez tereny leśne i zadrzewione. Na drogach gminy Żabia Wola dochodzi do zdarzeń z udziałem leśnych zwierząt.

Rusza program bezpłatnej pomocy psychologicznej dla mieszkańców województwa mazowieckiego

2021.06.21
Rusza program bezpłatnej pomocy psychologicznej dla mieszkańców województwa mazowieckiego

Mieszkańcy województwa mazowieckiego mogą już teraz bezpłatnie uzyskać wsparcie psychologiczne w ramach dedykowanej dla nich grupy wsparcia, dostępnej na platformie GrupaWsparcia.pl. Z pomocy będzie mógł skorzystać każdy mieszkaniec województwa (bez względu na wiek) potrzebujący wsparcia i chcący zadbać o swoją kondycję psychiczną.

Webinar dla przedsiębiorców - Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy

2021.06.21
Webinar dla przedsiębiorców - Regionalny Fundusz Pożyczkowy

Webinar dla przedsiębiorców z obszaru właściwości Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Piasecznie (pow. grodziski, nowodworski, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni) odbędzie się 23 czerwca 2021 r. o godzinie 11.00.

Oszczędzajmy wodę

2021.06.18
Oszczędzajmy wodę

w związku z panującym upałem i związanym z tym  zwiększonym poborem wody, zwracamy się do Mieszkańców z prośbą o ograniczenie poboru oraz oszczędne i racjonalne korzystanie z wody do czasu poprawy sytuacji pogodowej t.j co najmniej do 23 czerwca 2021 r.

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

  • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
  • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
  • piątek: w godz. 8:00-15:00