Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • ul. Zimorodka

Zakończenie przebudowy ul. Zimorodka

Przebudowa 450 m odcinka ul. Zimorodka w Zarębach została zakończona. Oficjalny odbiór prac wykonanych przez firmę Budromex Sp. z o.o. nastąpił 19 października 2023 r. Zakres prac wykonanych na odcinku drogi pomiędzy ulicami Suchodolską i Zięby obejmował wzmocnienie istniejącej podbudowy drogi i wykonanie powierzchniowego utrwalenia nawierzchni jezdni. 

  • Podpisanie umowy - przebudowa ul. Zimorodka, Zaręby

Przebudowa ul. Zimorodka w miejscowości Zaręby

W dniu 01.09.2023 r. nastąpiło zawarcie umowy obejmującej realizację zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Zimorodka w miejscowości Zaręby, Gmina Żabia Wola, powiat grodziski”. Wykonawcą inwestycji wyłonionym na drodze postępowania przetargowego w trybie podstawowym bez negocjacji będzie Firma Budromex Radom sp.z o.o.

  • ul. Zimorodka

Ulica Zimorodka zlokalizowana w miejscowości Zaręby zostanie przebudowana

Ulica Zimorodka zlokalizowana w miejscowości Zaręby zostanie przebudowana dzięki wsparciu finansowemu w wysokości 100 000 zł z budżetu Województwa Mazowieckiego. Projekt przebudowy obejmuje odcinek o długości 450,20 metra od skrzyżowania z ul. Zięby do skrzyżowania z ul. Suchodolską.

  • mazowsze serce polski

Umowa na dofinansowanie przebudowy ul. Zimorodka w Zarębach

Miło nam poinformować, że Gmina Żabia Wola zawarła umowę o udzielenie dotacji ze środków finansowych budżetu Województwa Mazowieckiego na zadanie z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

  • mazowsze serce polski

Przebudowa drogi wewnętrznej ulicy Zimorodka w miejscowości Zaręby Gmina Żabia Wola

Gmina Żabia Wola w lutym 2023 r., złożyła wniosek o dotację ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego w zakresie budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych na realizacje przedsięwzięcia pn. „Przebudowa drogi wewnętrznej  ul. Zimorodka w msc. Zaręby gm. Żabia Wola powiat grodziski”.

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

  • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
  • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
  • piątek: w godz. 8:00-15:00