Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • podpisanie umowy

Umowy na przebudowę 3 dróg podpisane

26 lutego 2024 r. Wójt Gminy Żabia Wola podpisał umowy na realizację zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa dróg gminnych w gminie Żabia Wola obejmującego przebudowę trzech dróg gminnych: ul. Przejazdowej w miejscowości Redlanka, ul. Przejazdowej w miejscowości Piotrkowice i ul. Brzozowej w miejscowości Wycinki Osowskie i Józefina.

  • europejski fundusz rozwoju terenów wiejskich - komplet logotypów

Przebudowa ulicy Przejazdowej w miejscowości Redlanka - podpisanie umowy

W listopadzie 2023 r. została podpisana umowa o przyznaniu pomocy w wysokości 140.188,00 zł na realizację zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej ulicy Przejazdowej w miejscowości Redlanka, gmina Żabia Wola”

  • logo dofinansowań

Przebudowa ul. Brzozowej i ul. Przejazdowej

Wniosek - złożony w ramach naboru zorganizowanego przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Chełmońskiego” dotyczącego budowy lub przebudowy publicznych dróg gminnych lub powiatowych, które umożliwią połączenie obiektów użyteczności publicznej, gdzie są świadczone usługi społeczne, zdrowotne, opiekuńczo wychowawcze lub edukacyjne dla ludności lokalnej - otrzyma dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  • europejski fundusz rozwoju terenów wiejskich - komplet logotypów

Przebudowa ulicy Przejazdowej w miejscowości Redlanka - złożenie wniosku

W kwietniu 2023 roku został złożony kolejny wniosek przez Gminę Żabia Wola o przyznanie pomocy na operacje: „Przebudowa drogi gminnej ulicy Przejazdowej w miejscowości Redlanka, gmina Żabia Wola”.

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

  • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
  • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
  • piątek: w godz. 8:00-15:00