Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

Remont dróg gminnych ul. Makowej i ul. Jaśminowej w Kaleni - złożenie wniosku

Gmina Żabia Wola w lipcu 2023 roku w odpowiedzi na ogłoszenie Wojewody Mazowieckiego złożyła kolejny wniosek w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg o dofinansowanie zadania pn. „Remont dróg gminnych ul. Makowej i ul. Jaśminowej w miejscowości Kaleń, gm. Żabia Wola”.

Planowane do remontu drogi - ulica Jaśminowa i Makowa są drogami publicznymi kategorii gminnej. Remont ulicy Jaśminowej w miejscowości Kaleń obejmuje odcinek o długości 750m i zaczyna się od skrzyżowania z droga powiatową – ulicą Mszczonowską, a kończy na płynnym przejściu w ulicę Fiołkową . Odcinek drugi to fragment ulicy Makowej w miejscowości Kaleń i Ciepłe obejmuje odcinek o długości 600, od skrzyżowania od ulicy Głównej.

Roboty ziemne realizowane w ramach niniejszego projektu związane będę z wykonaniem remontu konstrukcji nawierzchni i remontem systemu odwodnienia. Realizacja zadania będzie miała pozytywny wpływ na poprawę jakości życia mieszkańców miejscowości Kaleń poprzez polepszenie warunków drogowych. Komfortowe użytkowanie dróg zarówno przez kierowców, rowerzystów, jak i pieszych przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa i usprawnienia ruchu drogowego. Powyższa inwestycja wpłynie również pozytywnie na dostępność komunikacyjną instytucji publicznych zlokalizowanych na terenie gminy Żabia Wola oraz powiatu grodziskiego

Długość odcinków dróg objętych zadaniem wynosi 1350m.
Przewidywany czas realizacji zadania: 02.2024r.– 12.2024r.

Zadanie pn.” Remont dróg gminnych ul. Makowej i ul. Jaśminowej w miejscowości Kaleń, gm. Żabia Wola” dofinansowano z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

 

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Referat Strategii i Funduszy Zewnętrznych
  • opublikował: Joanna Wysokińska
    data publikacji: 2023-12-19 22:03

« wstecz

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

  • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
  • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
  • piątek: w godz. 8:00-15:00