Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

 • Wnioski o przyłączenie do gazociągu

Do końca września można składać wnioski dot. warunków przyłączenia do sieci gazowej w Osowcu

Przypominamy, że  właściciele posesji zlokalizowanych przy odcinkach budowanego kolejnego odcinka sieci gazowej w miejscowości Osowiec gm. Żabia Wola, którzy nie złożyli jeszcze wniosków o wydanie warunków przyłączenia do sieci gazowej i zawierania umów przyłączeniowych, mogą to zrobić do końca września b.r. Złożenie ww. wniosków w tym terminie pozwoli na ich bezzwłoczne rozpatrzenie i przygotowanie projektów umów przyłączeniowych.

Wszyscy, którzy złożyli już wnioski, otrzymają bezzwłocznie projekt umowy o przyłączenie i bardzo prosimy o odsyłanie podpisanych dokumentów. Zawarcie umów przyłączeniowych w najbliższym czasie pozwoli na wybudowanie przyłączy do końca grudnia 2023 r. i umożliwi korzystanie z paliwa gazowego już w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Właściciele zainteresowani przyłączeniem do sieci gazowej w późniejszym terminie również proszeni są o składanie we wrześniu br. wniosków z określeniem optymalnego dla siebie terminu. Pozwoli to na kompleksowe i sprawne wykonanie całej inwestycji w tym samym czasie, a jednocześnie umożliwi Państwu podłączenie w dogodnym terminie.

Druk wniosku oraz szablon dostępny jest na naszej stronie internetowej:

plik,4630,wniosek-o-okreslenie-warunkow-przylaczenia-do-sieci-gazowej.pdf (zabiawola.pl)

plik,4631,przyklad-wypelnionego-wniosku.pdf (zabiawola.pl)

Wnioski można składać elektronicznie: za pośrednictwem portalu przyłączeniowego po zalogowaniu się na stronie: https://przylaczenie.psgaz.pl/homepage lub w dowolnym Miejscu Obsługi Klienta, w szczególności w siedzibie Gazowni w Grodzisku Mazowieckim zlokalizowanej przy ul. Miła 25.

 • autor lub odpowiedzialny za treść: Joanna Wysokińska - Referat Organizacyjny
 • opublikował: Joanna Wysokińska
  data publikacji: 2023-09-26 13:52
 • zmodyfikował: Joanna Wysokińska
  ostatnia modyfikacja: 2023-09-26 13:55

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

 • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
 • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
 • piątek: w godz. 8:00-15:00