Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

 • Bezpłatne badanie słuchu

BEZPŁATNE BADANIE SŁUCHU UCZNIÓW SZKÓŁ Z GMINY ŻABIA WOLA

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie! W trosce o prawidłowy rozwój uczniów gminnych szkół podstawowych, z inicjatywy urzędu Gminy Żabia Wola zostaną w najbliższym czasie przeprowadzone BEZPŁATNE przesiewowe badania słuchu.

Badania przeprowadzi Zespół Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu (IFPS) oraz Centrum Słuchu i Mowy (CSiM). Celem badania jest wczesne wykrycie zaburzeń słuchu, które mogą niekorzystnie wpływać na funkcjonowanie dziecka w środowisku szkolnym utrudniając mu prawidłowy rozwój i zdobywanie wiedzy.

BADANIA BEDĄ BEZPŁATNE – wymagana jest jednak ZGODA Rodzica/Opiekuna Prawnego.

Badanie zostanie wykonane na terenie szkoły, w czasie zajęć lekcyjnych. Warunkiem przystąpienia dziecka do badania jest wypełnienie ankiety oraz podpisanie przez Rodzica/Opiekuna zgody na badanie. Dokumenty do uzupełnienia otrzymacie Państwo ze szkoły. Wypełnioną zgodę oraz kwestionariusz należy przekazać wychowawcy klasy. Rodzice i opiekunowie wszystkich dzieci, u których zostaną wykonane badania przesiewowe słuchu otrzymają pisemną informację o wyniku.

Więcej informacji uzyskają Państwo bezpośrednio w szkole.

UWAGA! W przypadku dzieci uczęszczających do szkół podstawowych zlokalizowanych poza terenem Gminy Żabia Wola, prosimy o bezpośredni kontakt z Centrum Usług Wspólnych w Żabiej Woli:

 

 • autor lub odpowiedzialny za treść: Anna Sroka
 • opublikował: Joanna Wysokińska
  data publikacji: 2024-02-13 08:59
 • zmodyfikował: Joanna Wysokińska
  ostatnia modyfikacja: 2024-02-13 15:47

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

 • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
 • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
 • piątek: w godz. 8:00-15:00