Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • otwarcie_dróg

Oficjalne otwarcie ul. Kresowej w Ojrzanowie oraz ul. Krakowiańskiej w Żelechowie

16 czerwca 2020 r. odbyło się oficjalne otwarcie dwóch dróg gminnych - ul. Kresowej w Ojrzanowie oraz ul. Krakowiańskiej w Żelechowie. Na remont przedmiotowych ulic żabiowolski samorząd pozyskał dofinansowanie w wysokości 70% wartości kosztorysowej inwestycji w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

  • ul. Dębowa II etap

ul. Dębowa II etap od km 0+000 do km 0+610,00

Obecnie wykonywane są roboty ziemne związane z ułożeniem pierwszej warstwy konstrukcji drogi. W trakcie układania  warstwy bitumicznej, przebudowywany odcinek ul. Dębowej zostanie wyłączony z ruchu. Na czas wyłączenia zostaną wyznaczone objazdy.

  • ul. Kresowa w Ojrzanowie

ul. Kresowa w Ojrzanowie

Obecnie trwają roboty związane z układaniem oporników. W związku z wymianą konstrukcji drogi w dniach od 21.01.2020 r. do 25.01.2020 r. planowane jest całkowite wyłączenie drogi ul. Kresowej z ruchu. Objazd zostanie wyznaczony ul. Suchodolską w Ojrzanowie.

  • ul. Krakowiańska w Żelechowie

ul. Krakowiańska w Żelechowie

Obecnie trwają roboty związane z wykonaniem pobocza chłonnego na odcinku, na którym zostały ustawione oporniki. Jednocześnie wykonywane są nasypy pod chodnik.

  • przebudowa dróg

Przekazanie terenu budowy

W związku z podpisaniem Umowy na przebudowę dróg gminnych na terenie Gminy Żabia Wola: ul. Krakowiańskiej w Żelechowie, ul. Dębowej w Osowcu  II etap, ul. Kresowej w Ojrzanowie oraz remont ul. Kresowej w Ojrzanowie w dniu 03.12.2019 r. nastąpiło przekazanie terenu budowy Wykonawcy robót firmie INSAL-NIKA Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą w Warszawie, która została wyłoniona  na drodze przetargu nieograniczonego. Zadanie współfinansowane z Funduszu Dróg Samorządowych.

  • FDS

Blisko 10 milionów zł na budowę dróg dla Gminy Żabia Wola

23 września br. w Domu Kultury w Żabiej Woli odbyło się uroczyste wręczenie symbolicznych czeków na inwestycje w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

  • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
  • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
  • piątek: w godz. 8:00-15:00