Gmina
Żabia Wola

Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • przedszkole

Pierwsze gminne przedszkole

Budowa przedszkola publicznego przy ul. Leśniej w Żabiej Woli priorytetowa inwestycja realizowana przez Gminę Żabia Wola została zakończona. Nowo wybudowany nowoczesny obiekt wyposażony jest w 4 sale lekcyjne i zaplecze kuchenno- socjalne, które zapewnią komfortowe warunki do nauki i zabawy dla 100 dzieci.

  • Budowa przedszkola w Żabiej Woli

Przedszkole w trakcie budowy

Budowa czterooddziałowego przedszkola w Żabiej Woli przy ul. Leśnej 2 przebiega zgodnie z przyjętym harmonogramem rzeczowo - finansowym. Zrealizowano stan surowy zamknięty oraz część robót instalacyjnych. Do końca 2016 r. zostanie wykonane ponad 50% zakresu i wartości zamówienia. 

Budujemy Przedszkole w Żabiej Woli

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że od listopada 2015 roku prowadzone są  roboty budowlane związane z budową Przedszkola  w Żabiej Woli przez Konsorcjum Firm MARBUDEX ze Skierniewic i Ekoinstal z Sierakowic Prawych. Budowa realizowana jest zgodnie z przyjętym harmonogramem rzeczowo- finansowym zadania inwestycyjnego. Proces budowlany  prowadzony jest sprawnie pod właściwym nadzorem Inwestora t.j. Gminy Żabia Wola. Powstaje 4 oddziałowe przedszkole dla około 100 dzieci, składające się  z czterech brył o podobnej wielkości połączonych korytarzem wewnętrznym. Wykonano stropy budynku. Trwają roboty murarskie, instalacyjne i przygotowania do wykonania więźby dachowej budynku. Planowany termin zakończenia budowy lipiec 2017 r.  

Budowa publicznego przedszkola w Żabiej Woli

Szanowni Mieszkańcy Gminy Żabia Wola,

uprzejmie informuję, że podpisałam umowę na Budowę przedszkola w Żabiej Woli zlokalizowanego przy ul. Leśnej 2 w Żabiej Woli z konsorcjum firm: Zakładem Ogólnobudowlanym MARBUDEX Marek Kierlańczyk Skierniewice i Ekoinstal Sp z o.o. Sierakowice Prawe, wyłonionym w trybie przetargu nieograniczonego.
Wartość zamówienia wynosi 5.185.039,07 zł brutto.

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00

baner toplayer
Zmiana zasad pracy Urzędu Gminy Żabia Wola