Gmina
Żabia Wola

Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • Podpisanie umowy

Centrum Integracji Społecznej – budowa Sali sportowej w ramach rozbudowy szkoły podstawowej w Ojrzanowie

Uprzejmie informujemy, że po ostatecznym zakończeniu procedury wyboru wykonawcy w trybie przetargu nieograniczonego (po przeprowadzeniu trzech postępowań) w dniu 18.11.2015 r. Wójt Gminy Żabia Wola podpisała umowę z Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Usługowym „HEGOR” Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczewie na realizację zadania pn.: „Centrum Integracji Społecznej – budowa Sali sportowej w ramach rozbudowy szkoły podstawowej w Ojrzanowie”.

Inwestycja, której koszt wyniesie 11.765.447,63 zł brutto, realizowana będzie w latach 2015-2017, w jej wyniku na terenie gminy powstanie nowa pełnowymiarowa sala sportowa z zapleczem, połączona łącznikiem z istniejącym budynkiem szkoły.

Nowo wybudowana sala sportowa o wymiarach 20,0 x 40,0 m wyposażona zostanie w boisko wielofunkcyjne do piłki ręcznej, koszykówki, piłki siatkowej, tenisa, badmintona i unihokeja. Odbywające się na nim rozgrywki widzowie będą mogli oglądać z antresoli, na której umieszczone zostaną trybuny dla 140 osób. Na ścianie szczytowej sali zamontowana będzie ścianka wspinaczkowa o charakterze sportowo-rekreacyjnym.

W ramach realizacji zadania budynek szkoły zostanie wyremontowany, wygospodarowane w nim zostaną również dodatkowe pomieszczenia. Zastosowanie kolektorów słonecznych i nowoczesnej instalacji centralnego ogrzewania z zasileniem gazowo-powietrznym pompami ciepła oraz montaż ogrzewania podłogowego niskotemperaturowego w pomieszczeniach użytkowych sali sportowej sprawi, że obiekt będzie energooszczędny pod względem zużycia ciepła do ogrzewania, ciepłej wody użytkowej i energii elektrycznej.

Budynek wyposażony zostanie również w instalacje: alarmową, komputerową i monitoringową. Dzięki budowie podjazd oraz windy, która zapewni dostępność na 2 kondygnacje nadziemne i 1 podziemną, obiekt zostanie dostosowany także dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Ojrzanowie pozwoli na rozszerzenie oferty sportowo-rekreacyjnej w Gminie. Nowopowstały obiekt będzie miejscem ogólnodostępnym, korzystać z niego będą mogły nie tylko dzieci i młodzież szkolna, ale również inni mieszkańcy, stowarzyszenia oraz grupy nieformalne zainteresowane aktywnym spędzaniem wolnego czasu i rozwijaniem swoich pasji i umiejętności sportowych.

  • autor: Referat Inwestycji, data: 2015-11-20

« wstecz

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00