Gmina
Żabia Wola

Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • ul. Główna w Petrykozach

I-etap ulicy Głównej w Petrykozach przebudowany

I-etap przebudowy ul. Głównej w Petrykozach realizowany w ramach Projektu p.n. „Poprawa spójności komunikacyjnej i bezpieczeństwa w Gminie Żabia Wola poprzez przebudowę drogi gminnej nr 150614W ul. Głównej w Petrykozach – etap I” współfinansowanego z „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych – Etap II Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój” został zakończony.

Umowa na przebudowę ul. Głównej w Petrykozach podpisana

W dniu 20 maja 2015 r. została zawarta umowa na realizację zadania pn: „Poprawa spójności komunikacyjnej i bezpieczeństwa w Gminie Żabia Wola poprzez przebudowę drogi gminnej nr 150614W ul. Główna w Petrykozach – etap I” w ramach „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych – Etap II Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój”.

Spotkanie w sprawie przebudowy ul. Głównej w Petrykozach

Uprzejmie informuję, że Gmina Żabia Wola pozyskała kolejne dofinansowanie w ramach „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych Etap II – Bezpieczeństwo - Dostępność -Rozwój”, które pozwoli na rozpoczęcie remontu i przebudowę ulicy Głównej w Petrykozach.

Przebudowa ul. Zarzecznej zakończona

1 października 2015 r. nastąpił odbiór zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa ul. Zarzecznej w miejscowości Słubica A wraz z budową zjazdu publicznego z ulicy Słonecznej w ulicę Zarzeczną”. Zadanie zostało zakończone w zaplanowanym umową terminie. Zakres zadania obejmował przebudowę drogi na odcinku około 584 metry wraz z budową zjazdu o parametrach zjazdu publicznego z ulicy Słonecznej.

Przebudowa ulicy Zarzecznej w miejscowości Słubica A

W dniu 6 lipca 2015 r. Wójt Gminy Pani Halina Wawruch podpisała z Panem Waldemarem Brudnowskim Prezesem firmy P.P.U.H EFEKT  Budowa i Naprawa Dróg Sp. z. o.o z siedzibą w Warszawie przy ulicy ul. Szomańskiego 8, umowę na realizację zadania pn. „Przebudowa ulicy Zarzecznej w miejscowości Słubica A wraz z budową zjazdu publicznego z ulicy Słonecznej w ulicę Zarzeczną”

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej - utwardzenie ulicy Ku Rzece w miejscowości Władysławów

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że realizując zgłoszenia mieszkańców korzystających z ulicy Ku Rzece w miejscowości Władysławów w sprawie konieczności  utwardzenia ulicy, Gmina Żabia Wola aktualnie opracowuje dokumentację projektowo-kosztorysową, niezbędną do realizacji przedmiotowej inwestycji. W dniu 4 stycznia (poniedziałek) o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie w sali konferencyjnej Urzędu Gminy, na którym przedstawimy zainteresowanym proponowane rozwiązania projektowe. Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

  • autor: Łukasz Kornacki - Referat Inwestycji, data: 2015-12-23

 

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00