Nawigacja

Treść strony

• sukcesy naszych sportowców

Sukcesy sportowców z Żabiej Woli

Mamy powody do dumy, w miniony weekend członkowie dwóch klubów sportowych z terenu Gminy Żabia Wola zdobyli medale na Mistrzostwach Polski.
Drużyna ULKS Józefina  wywalczyła tytuł Mistrza Polski pokonując UKS Bankówkę Zielonka w Finale Mistrzostw Polski Młodzików w Unihokeju. Zespoły biorące udział w turnieju, odbywającym się w dniach  12-13 czerwca br. na hali sportowej w CIS w Ojrzanowie, to reprezentanci Okręgowych Związków Unihokeja. Oprócz ULKS Józefina w rozgrywkach uczestniczyły zespoły: UKS Bankówka Zielonka, TKKF Pionier Tychy, KS Szarotka Nowy Targ, UKS Jastrzębie Żytowiecko, Aligator UKS Chwarzno Gdynia, UKS Prometeusz Tuchomie oraz Floorball Gorzów Wielkopolski.
W skład zwycięskiej drużyny, trenowanej pod okiem Marcina Łęckiego weszli: Piotr Łęcki, Jakub Gawlik, Kacper Łęcki, Franciszek Prokopiak, Brajan Tengli Olczak, Eryk Tengli Olczak, Szymon Włodarczyk, Kacper Kępkowski, Piotr Kakietek, Bartek Rutkowski, Maksymilian Jakimowicz.
Dwaj zawodnicy UKS "Rekin Team" zajęli miejsca na podium podczas Mistrzostw Polski Teakwon-Do ITF 2021 w Oleśnicy, które odbyły się 12 czerwca br.  Wojciech Nowosielski zdobył złoty medal i Mistrzostwo Polski w kategorii: Walki Light Kontakt +82 Open Mężczyzn, zaś  Rafael Ciszewkisrebrny medal i Vce Mistrzostwo Polski w kategorii: Walki Light Kontakt -70kg Mężczyzn.
Powody do świętowania mają także członkowie UKS "Rekin Team", którzy podczas mistrzostw zajęli wysokie 4 miejsca w swoich kategoriach wiekowych: Mikołaj Granica - Walki Light Kontakt JuniorM oraz  Kinga Woźnicka - Walki Light Kontakt JuniorK.
To nie koniec dobrej passy UKS "Rekin Team". W czasie niedzielnych Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów w Koluchstyl Wojciech Nowosielski wywalczył brązowy medal i znów stanął na podium.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów. Jesteśmy z Was bardzo dumni!
  • autor lub odpowiedzialny za treść: Krystyna Janiszewska (Referat Organizacyjno-Administracyjny)
    data wytworzenia: 2021-06-14
  • opublikował: Krystyna Janiszewska
    data publikacji: 2021-06-16 09:48
  • zmodyfikował: Krystyna Janiszewska
    ostatnia modyfikacja: 2021-06-16 10:52