Treść strony
Aktualności
Stronicowanie
Ostrzeżenie meteorologiczne – burze
Piękne włosy w każdym wieku - spotkanie z fryzjerką i stylistką fryzur
UWAGA! Zbliża się termin płatności opłaty za odpady
Wyniki wyborów Prezydenta RP - Gmina Żabia Wola

Na terenie Gminy Żabia Wola frekwencja w ponownym głosowaniu w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonym w dniu 1 czerwca 2025 r. wyniosła 80,05%. Głos w II turze wyborów oddało 6 856 wyborców z 8433 uprawnionych. Liczba głosów oddanych na poszczególnych kandydatów:
NAWROCKI Karol Tadeusz - 3 180 >> 46,79% TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz - 3 616 >> 53,21%
Ponowne głosowanie w wyborach Prezydenta RP - frekwencja godz. 17:00
Wybory Prezydenta RP - ponowne głosowanie w dniu 1 czerwca 2025 r. frekwencja godz. 12:0
UWAGA! utrudnienia w ruchu drogowym w miejscowości Żabia Wola
Przerwa w dostawie wody 03.06.2025 r. - Nowa Bukówka
Ponowne głosowanie w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Przypominamy, że już w najbliższą niedzielę tj. w dniu 1 czerwca 2025 r. od godz. 7:00 do godz. 21:00 odbędzie się ponowne głosowanie w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W pierwszej turze wyborów frekwencja na terenie naszej Gminy wyniosła 76,15 %. Teraz idziemy po więcej – pełna mobilizacja. Głosujemy na 100%! Gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w głosowaniu!
Raport o stanie Gminy Żabia Wola za 2024 rok
Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Żabia Wola
Przedłużenie obowiązywania stopni alarmowych BRAVO i BRAVO-CRP
Prace przy modernizacji i dostosowaniu szkoły podstawowej w Skułach

Trwają prace przy modernizacji i dostosowaniu szkoły podstawowej w Skułach. Projekt „Dostosowanie szkoły podstawowej w Skułach do potrzeb osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu V: „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”.











