Treść strony
Gmina Żabia Wola podpisała umowę na modernizację „Orlika” w Józefinie
Inwestycja zostanie zrealizowana w formule „Zaprojektuj i Wybuduj”. Oznacza to, że wykonawca będzie odpowiedzialny zarówno za przygotowanie dokumentacji projektowej, jak i wykonanie zaplanowanych prac budowlanych.
Modernizacja obejmie teren placówki przy ul. Mazowieckiej 1 w Józefinie. W ramach zadania przewidziano remont boiska do piłki nożnej wraz z wykonaniem nowej nawierzchni ze sztucznej trawy oraz remont boiska wielofunkcyjnego z bezpieczną nawierzchnią poliuretanową.
Zakres inwestycji obejmuje również budowę nowoczesnego zaplecza sanitarno-szatniowego w technologii modułowej, remont oświetlenia i ogrodzenia oraz montaż nowych piłkochwytów. Dodatkowo zaplanowano modernizację placu zabaw, budowę boiska do siatkówki oraz rozbiegu do skoku w dal.
Zgodnie z założeniami wszystkie prace budowlane oraz procedury administracyjne mają zakończyć się do 28 lutego 2027 roku. Odnowiony kompleks sportowy będzie ważnym miejscem aktywności fizycznej, szkolnych rozgrywek i rozwijania sportowych pasji uczniów.
Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej,których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki wraz z logotypem urzędu zapewniającegoobsługę Ministra w zakresie kultury fizycznej
Metryka
- Opublikował Tadeusz Magryta Referat Organizacyjny
- Data publikacji 2026-06-03 16:03
- Ostatnio zmodyfikował Tadeusz Magryta Referat Organizacyjny
- Ostatnia modyfikacja 2026-06-03 16:05
Rejestr zmian
- zmieniono 2026-06-03 16:05 przez Tadeusz Magryta Referat Organizacyjny
