Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • SRMW - wizualizacja

Badanie potrzeb i oczekiwań mieszkańców Metropolii Warszawskiej

Rozpoczęło się badanie ilościowe dotyczące potrzeb i oczekiwań mieszkańców metropolii warszawskiej. Jego wyniki zostaną wykorzystane do przygotowania diagnozy w ramach „Strategii rozwoju metropolii warszawskiej 2040”. Badanie realizuje Miasto Stołeczne Warszawa we współpracy z firmą IBC Advisory S.A.

Celem badania jest poznanie oczekiwań mieszkańców związanych z podniesieniem jakości ich życia w metropolii warszawskiej oraz dotyczących rozwoju Metropolii Warszawskiej w skali krajowej i europejskiej. Ważnym aspektem będzie także opinia mieszkańców o obecnych i przyszłych kierunkach współpracy metropolitalnej. Na podstawie wyników badania zostanie przeanalizowana rozpoznawalność wśród mieszkańców zakresu i form współpracy metropolitalnej.

Jeśli odpowiedzi Państwa ankieter, zachęcamy do udziału w badaniu i podzielenia się swoimi opiniami. Badanie jest anonimowe, a wyniki będą analizowane w zestawieniach zbiorczych. Badanie w formie wywiadów bezpośrednich, opartych na specjalnie zaprojektowanym kwestionariuszu, zostanie przeprowadzone od października do listopada 2023 r. przez przeszkolonych ankieterów.

 

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Joanna Wysokińska - Referat Organizacyjny
  • opublikował: Joanna Wysokińska
    data publikacji: 2023-10-09 16:21

« wstecz

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola

  • poniedziałek: w godz. 8:00-17:00
  • wtorek, środa, czwartek: w godz. 8:00-16:00
  • piątek: w godz. 8:00-15:00