Gmina
Żabia Wola

Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • budowa internetu

Informacja na temat budowy sieci światłowodowej w ramach POPC

Gmina Żabia Wola otrzymała od Centrum Projektów Polska Cyfrowa odpowiedź na zapytanie na temat zasad działania programów związanych z budową sieci światłowodowej w ramach POPC. 

  • rozbudowa światłowodu

Rozbudowa sieci światłowodowej

W ramach projektu rozbudowy sieci światłowodowej realizowanej z dofinansowaniem z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC) na terenie gminy Żabia Wola planowane są prace związane z rozbudową sieci światłowodowej, wykonywane przez Orange Polska. Inwestycja zaplanowana na rok 2021, przewiduje doprowadzenie światłowodu do ściśle wytypowanych przez UKE lokalizacji.

  • fot. https://uniaswiatlowodowa.pl

Szkoły podłączone do sieci światłowodowej

W ramach projektu „Warszawski Zachodni Orange Światłowód” światłowody zostały doprowadzone do szkół na terenie gminy Żabia Wola w miejscowościach: OJRZANÓW, SKUŁY, JÓZEFINA

  • Mazowiecka Unia Światłowodowa

Podłącz swój dom do sieci światłowodowej

Zachęcamy do złożenia deklaracji wykonania bezpłatnego podłączenia posesji do projektowanej przez Orange Polska ultraszybkiej sieci światłowodowej w Gminie Żabia Wola.
Wypełnioną deklarację należy przesłać na adres: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa
Zdjęcie lub skan podpisanej deklaracji można także wysłać na adres mazowiecka.unia@orange.com

Podjęcie inwestycji przez Orange Polska uzależnione będzie od potwierdzonego przez mieszkańców zapotrzebowania na usługi i analiz ekonomicznych. Im więcej osób zadeklaruje chęć skorzystania z oferty, tym większe prawdopodobieństwo budowy światłowodu.

  • MUŚ

Bezpłatny światłowód od Orange

Już w najbliższą niedzielę - 8 lipca 2018 r. podczas trwania Festynu Żabiowolskiego będzie można złożyć deklarację wykonania bezpłatnego podłączenia posesji do projektowanej przez Orange Polska ultraszybkiej sieci światłowodowej w Gminie Żabia Wola.
Do Państwa dyspozycji dostępni będą przedstawiciele Orange Polska.
Miejsce: Żabia Wola, ul. Warszawska 27 (przy Domy Kultury w Żabiej Woli) w godz. 16:00–20:30
Stoisko kontaktowe Orange Polska.  Zapraszamy

  • MUŚ

Szybki Internet w mazowieckich gminach

W 103 mazowieckich gminach zostaną zrealizowane inwestycje związane z szerokopasmowym Internetem współfinansowane ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). Dzięki temu światłowód dotrze do ponad 86 tys. gospodarstw domowych i 540 szkół. Wszystkie szkoły z terenu Gminy Żabia Wola zostaną podłączone do Internetu o przepustowości co najmniej 100 Mb/s

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00