Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • Mazowiecka Unia Światłowodowa

Podłącz swój dom do sieci światłowodowej

Orange Polska rozpoczął budowę sieci światłowodowej na terenie Gminy Żabia Wola. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Światłowody będą doprowadzane do granicy działki, na której znajduje się budynek mieszkalny (zabudowa jednorodzinna), czyli dosłownie „do płotu” a w przypadku zabudowy wielorodzinnej, do części wspólnej w budynku.

Jeżeli mieszkańcy złożą deklarację i wyrażą zainteresowanie doprowadzeniem światłowodu do budynku, po zakończeniu inwestycji POPC Orange wykona przyłącza na własny koszt. Światłowód zapewnia nieporównywalną do łączy miedzianych jakość transmisji, prędkości i opóźnienia, dlatego taka decyzja pozwoli przez lata cieszyć się szybkim Internetem. Zainteresowanych zachęcamy do złożenia deklaracji wykonania bezpłatnego podłączenia do sieci światłowodowej.

Wypełnioną deklarację należy przesłać na adres:

Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa

Zdjęcie lub skan podpisanej deklaracji można także wysłać na adres mazowiecka.unia@orange.com

Podjęcie inwestycji przez Orange Polska uzależnione będzie od potwierdzonego przez mieszkańców zapotrzebowania na usługi i analiz ekonomicznych.  Im więcej osób zadeklaruje chęć skorzystania z oferty, tym większe prawdopodobieństwo budowy, dlatego zachęcamy do opowiedzenia o projekcie sąsiadom.


Światłowód to najlepsza technologia przesyłania danych. Dzięki niej zyskasz:

- ultraszybki i stabilny Internet dla całej rodziny – nie ograniczają go warunki pogodowe, a wysokie prędkości sprawiają, że cała rodzina może komfortowo korzystać z sieci. Światłowód daje stały dostęp do wiedzy i rozrywki dla wszystkich, bez względu na wiek.

- błyskawiczne ściąganie danych -  Przy prędkości 100 Mb/s pobranie filmu wysokiej jakości filmu mieszczącego się na płycie DVD lub wysłanie 100 zdjęć (ok 3 MB każde) do rodziny lub przyjaciół, trwa około 5 minut

- oglądanie filmów i granie-online -  każdy z nas lubi oglądać filmy w Internecie.  Dzięki światłowodowi nie ma problemów z buforowaniem i zacinaniem. Brak limitu transferu, najmniejsze opóźnienia, niski ping to jest to czego potrzebują gracze.

 

Aby cieszyć się nowoczesnym Internetem w domu czy lokalu użytkowym, należy wypełnić deklarację. Orange zacznie inwestycje od miejsc, gdzie zainteresowanie będzie największe.

drukuj (Podłącz swój dom do sieci światłowodowej)

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Referat Inwestycji
    data wytworzenia: 2018-07-09
  • opublikował: Michał Wojciul
    data publikacji: 2018-07-09 10:25
  • zmodyfikował: Ewelina Radkiewicz
    ostatnia modyfikacja: 2020-02-24 13:04

« wstecz

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00