Gmina
Żabia Wola

Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • spotkanie w sprawie sportu

Spotkanie w sprawie sportu

10 stycznia 2019 r. o godz. 20:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Żabia Wola odbędzie się spotkanie dotyczące rozwijania działalności sportowej na terenie Gminy Żabia Wola.

  • Czapa Mikołaja

Czapa Mikołaja - Mikołajkowy turniej piłki halowej dla Sołectw

Ochotnicza Straż Pożarna w Żelechowie i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie zapraszają w dniu 9 grudnia 2018 r. na Mikołajkowy turniej piłki halowej dla sołectw pod hasłem: "CZAPA MIKOŁAJA". Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą za pośrednictwem poczty elektronicznej do dnia 30 listopada br.

  • Zawodnicy ULKS Józefina

Medale Mistrzostw Polski dla juniorów młodszych i juniorów starszych

Zawodnicy i zawodniczki z ULKS „Józefina” mogą uznać sezon 2017/2018 za bardzo udany. Dziewczęta (juniorki młodsze) doszły do ćwierćfinału Mistrzostw Polski oraz zdobyły czwarte miejsce na XX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Juniorzy młodsi zajęli trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski i zdobyli złoty medal w XX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zaś juniorzy starsi zdobyli Wicemistrzostwo Polski. Najmłodsi zawodnicy z ULKS „Józefina” zajęli natomiast 5 miejsce w Mistrzostwach Polski Dzieci

  • Plakat - turniej piłkarski o puchar Wójta Gminy

Drużyny piłkarskie – do boju!

IX Gminny Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Żabia Wola odbędzie się w dniu 19 maja 2018 r. na boisku Orlik przy Gimnazjum im. Józefa Chełmońskiego w Józefinie. Zgłoszenia drużyn zainteresowanych udziałem w rozgrywkach przyjmowane są do do 14 maja br.

  • karate grafika

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego 2018

Mazowiecki Związek Karate Tradycyjnego i KK Pruszków zapraszają na Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Karate Tradycyjnym, które odbędą się 19 maja 2018 r. w Centrum Integracji Społecznej przy Szkole Podstawowej im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie.

  • Grodziski Klub Szermierczy- logo

Turniej Grodziska Szabla 2018 Memoriał Jerzego Pawłowskiego

Grodziski Klub Szermierczy zaprasza na Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dziewcząt i Chłopców "Grodziska Szabla 2018 Memoriał Jerzego Pawłowskiego", który odbędzie się 19 maja 2018 r. o godz. 10:45 w Grodziskiej Hali Sportowej przy ul. Westfala 3a.

  • Czwartki Lekkoatletyczne- plakat

Czwartki Lekkoatletyczne Powiatu Grodziskiego

Klub Sportowy BIEGI Grodzisk Mazowiecki organizuje po raz kolejny, cykliczne zawody sportowe "Czwartki Lekkoatletyczne Powiatu Grodziskiego" dla dzieci z klas 4 - 6 szkół podstawowych powiatu grodziskiego oraz zainteresowanych szkół/klubów z powiatów ościennych.  Na Stadionie Lekkoatletycznym przy Zespole Szkół Publicznych w Międzyborowie przy ul. Staszica 5 w dniu 26 kwietnia 2018 r. (czwartek) w godz. 15.00 - 18.00 odbędzie się  Ogólnopolska Inauguracja Rundy Wiosennej XXIV Edycji Czwartków Lekkoatletycznych.

Turniej karate w Ojrzanowie

19 maja 2018 r. w Centrum Integracji Społecznej przy Szkole Podstawowej im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie odbędą się wojewódzkie mistrzostwa w karate, podczas których umiejętności swe zaprezentują zawodnicy trenujący w różnych kategoriach wiekowych z całej Polski. Więcej informacji na temat turnieju ukaże się niebawem na naszej stronie internetowej.

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00