Gmina
Żabia Wola

Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

 • Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta 2021 – plakat

XI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Żabia Wola

Zapraszamy do udziału w XI Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta w dniach 21-22 maja 2021 r.
który odbędzie się na boisku ORLIK przy szkole w Józefinie.

KATEGORIE:
1. Klasy III-V
2. Klasy VI-VIII
3. UCZNIOWIE SZKÓŁ ŚREDNICH
4. OPEN

 • lotto bike marathon

16 sierpnia. LOTTO Poland Bike Marathon jedzie do Żabiej Woli

Debiut! Gmina Żabia Wola pierwszy raz znajdzie się w LOTTO Poland Bike Marathon. W niedzielę 16 sierpnia cykl wyścigów na rowerach górskich, organizowany przez Grzegorza Wajsa, odwiedzi zabytkowy Pałac w Ojrzanowie. Tam znajdzie się Kolarskie Miasteczko ze startem i metą zawodów. Idealne miejsce na rodzinny piknik rowerowy.

 • turniej w Trzebini

Kolejne zwycięstwo naszych unihokeistów

Zawodnicy ULKS Józefina zajęli I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Unihokeja w Trzebini, zorganizowanym pod patronatem Polskiego Związku Unihokeja, 23 listopada 2019 r. w ramach projektu „Unihokej Uczy, Bawi i Wychowuje 2019”. 

 • puchar polski

Puchar Polski Taekwon-Do ITF

30 listopada 2019 r. w godz. 9:00 - 18:00 w Centrum Integracji Społecznej w Ojrzanowie odbędą się ogólnopolskie zawody sportowe "Puchar Polski Taekwon-Do ITF " organizowane przez Polskie Zrzeszenie Taekwon-Do ITF i Uczniowski Klub Sportowy "REKIN TEAM"

 • turniej

Kolejne medale dla ULKS Józefina

Zawodnicy ULKS Józefina zajęli miejsce na Turnieju zorganizowanym z okazji obchodów Święta Niepodległości w Zielonce. Gratulujemy

 • turniej

Turniej Unihokeja o Puchar Wójta Gminy Żabia Wola

5 października 2019 r. w Centrum Integracji Społecznej w Ojrzanowie zorganizowany został Turniej Unihokeja o Puchar Wójta Gminy Żabia Wola. Patronat nad wydarzeniem objął Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera, który ufundował także nagrody dla zawodników.

 • Siłownia

Bezpłatne zajęcia sportowe na siłowni

Bezpłatne zajęcia sportowe na siłowni dla Mieszkańców Gminy Żabia Wola. W każdy wtorek, czwartek i piątek w hali CIS w Ojrzanowie, ul Szkolna 1, w godz 18:00-21:00. Zajęcia prowadzi Pani Halina Górniewicz

 • otwarcie boiska

Otwarcie boiska do piłki plażowej w Bartoszówce

15 września br. o godz. 14:30 odbędzie się uroczyste otwarcie boiska do piłki plażowej, na które Sołectwo Bartoszówka pozyskało dofinansowanie z programu grantowego Działaj Lokalnie.

 • XI Mistrzostwa Polski w Koluchstyl

Mistrzostwa Polski Koluchstyl 2019 Warszawa za nami!

Mieszkańcy Gminy Żabia Wola, którzy trenują w UKS Rekin Team powrócili z medalami z XI Mistrzostw Polski w Koluchstyl. Jeden z naszych zawodników zakwalifikował się do kadry narodowej na Mistrzostwach Świata w Mongolii 2019.

 • X Gminny Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Wójta

X Gminny Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Wójta

Zapraszamy 18 maja 2019 r. od godziny 9:00 - Orlik przy Gimnazjum im. Józefa Chełmońskiego w Józefinie

 • Mistrzostwa Polski Taekwondo ITF CHOI JUNG HWA 2019

Sukces naszych mieszkańców na turnieju Taekwondo

Zawodnicy z UKS Rekin Team działającego przy Szkole Podstawowej im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie zdobyli 2 brązowe, jeden srebrny i 2 złote medale na Mistrzostwach Polski Taekwondo ITF CHOI JUNG HWA 2019.

 • spotkanie w sprawie sportu

Spotkanie w sprawie sportu

10 stycznia 2019 r. o godz. 20:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Żabia Wola odbędzie się spotkanie dotyczące rozwijania działalności sportowej na terenie Gminy Żabia Wola.

 • Czapa Mikołaja

Czapa Mikołaja - Mikołajkowy turniej piłki halowej dla Sołectw

Ochotnicza Straż Pożarna w Żelechowie i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie zapraszają w dniu 9 grudnia 2018 r. na Mikołajkowy turniej piłki halowej dla sołectw pod hasłem: "CZAPA MIKOŁAJA". Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą za pośrednictwem poczty elektronicznej do dnia 30 listopada br.

 • Zawodnicy ULKS Józefina

Medale Mistrzostw Polski dla juniorów młodszych i juniorów starszych

Zawodnicy i zawodniczki z ULKS „Józefina” mogą uznać sezon 2017/2018 za bardzo udany. Dziewczęta (juniorki młodsze) doszły do ćwierćfinału Mistrzostw Polski oraz zdobyły czwarte miejsce na XX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Juniorzy młodsi zajęli trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski i zdobyli złoty medal w XX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zaś juniorzy starsi zdobyli Wicemistrzostwo Polski. Najmłodsi zawodnicy z ULKS „Józefina” zajęli natomiast 5 miejsce w Mistrzostwach Polski Dzieci

następna strona »

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00