Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

 • szczepienia

Zaszczepmy się

Na terenie całego kraju trwają szczepienia przeciwko COVID-19. Zgodnie z harmonogramem kwietniowej rejestracji od dziś na szczepienia mogą zapisywać się osoby z rocznika 1971, a także wszyscy urodzeni we wcześniejszych latach. Na terenie Gminy Żabia Wola punkty szczepień zlokalizowane są w następujących placówkach:

 

Clinica Medica Olimpia Łukaszewicz-Chimko
Żabia Wola ul. Spółdzielcza 2B
tel.: 728 999 665;

- Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medycyna Rodzinna" s.c.
Żabia Wola ul. Warszawska 24
tel.: 46 857 82 13

Szczepienia w przychodni lekarskiej Clinica Medica Olimpia Łukaszewicz-Chimko odbywają się od poniedziałku do soboty.

Zgodnie z informacją przekazaną przez NZOZ "Medycyna Rodzinna", wychodząc na przeciw potrzebom  mieszkańców naszej Gminy placówka zintensyfikowała działania w celu zapewnienia możliwości szczepień, jak największej liczbie zainteresowanych, zwiększając liczbę szczepień realizowanych w ciągu tygodnia. Szczepienia dla Mieszkańców wykonywane będą także w najbliższą sobotę tj. 24 kwietnia 2021 r. Sobotnie szczepienia będą kontynowanie także w przyszłości, jeśli dostawy szczepionek na to pozwolą. NZOZ "Medycyna Rodzinna" będzie na bieżąco informował o dodatkowych terminach szczepień.

W celu zapisania się na szczepienia należy zarejestrować się

 • przez infolinię 989,
 • wysyłając SMS– o treści „SzczepimySie” na numer 880 333 333,
 • w punkcie szczepień – zachęcamy do telefonicznej rejestracji. Numery do punktów szczepień dostępne są m.in. na stronie pl/szczepimysie. Pamiętaj, że osobista wizyta w punkcie szczepień może wiązać się z koniecznością stania w kolejce oraz jest bezpośrednim narażaniem na ryzyko zakażenia. Zostań w domu i zapisz się zdalnie.

W celu zapisania się na szczepienie poprzez e-rejestrację na stronie głównej pacjent.gov.pl, należy zalogować się profilem zaufanym lub dowodem osobistym z warstwą elektroniczną (tzw. e-dowód). Osoby, które posiadają konto internetowe w bankach spółdzielczych, PKO BP lub Pekao SA mają możliwość zalogować się do formularza zgłoszeniowego takimi samymi danymi, których używają do logowania się na swoje konto internetowe iPKO lub Inteligo w PKO BP, konto internetowe w Pekao SA lub banku spółdzielczym.

Przypominamy także, że Gmina Żabia Wola uruchomiła specjalną, całodobową infolinię dla obywateli.

Dzwoniąc pod nr tel: 604 681 302 Mieszkańcy Gminy Żabia Wola mogą uzyskać informacje m.in. na temat, lokalizacji i organizacji punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, transportu osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień oraz możliwości zamówienia mobilnego punktu szczepienia, itp.

Informacje na temat realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 można znaleźć na stronie: www.gov.pl/web/szczepimysie

 

 

 • data wytworzenia: 2021-04-22
 • opublikował: Krystyna Janiszewska
  data publikacji: 2021-04-22 15:51
 • zmodyfikował: Krystyna Janiszewska
  ostatnia modyfikacja: 2021-04-22 16:13

« wstecz

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00