Gmina
Żabia Wola

Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • Piknik z Wolontariatem

Piknik z Wolontariatem - podsumowanie

11 maja 2019 odbył się kolejny – szósty Piknik  z Wolontariatem, organizowany przez Centrum Wolontariatu przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Żabiej Woli.  Motywem przewodnim tegorocznego przedsięwzięcia była zbiórka pieniędzy na rzecz chorego długotrwale Piotrusia. Dzięki Państwa życzliwości i hojności zebraliśmy kwotę 3 797,14 zł Pieniądze będą przeznaczone na leczenie i rehabilitację chłopca.

Dziękujemy za aktywny udział w Pikniku! Oceniamy, że takie wydarzenia integrują społeczność lokalną, dają możliwość atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu, ponadto pokazują iż wspólny – szlachetny cel,  jednoczy Mieszkańców naszej Gminy.

Szczególne podziękowania kieruję do Sponsorów,  Wasze wsparcie jest ogromne, po raz kolejny okazaliście wielkie serce.

Praca Wolontariuszy – tych młodych i starszych jest nieoceniona, Strażaków z OSP w Żelechowie i Skułach, Pań z KGW w Żabiej Woli i Żelechowie – kolejny Wasz udział w Pikniku potwierdza zaangażowanie w sprawy naszej Małej Ojczyzny.

Serdecznie dziękuję artystom, sportowcom, Pielęgniarkom, Policjantom i Danielowi Gzuli  za wkład w organizację Pikniku.

Na podkreślenie zasługuje hojność Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej O/ Żabia Wola, który niebagatelną kwotę przekazał na rzecz Piotrusia.

Podsumowując tegoroczne doświadczenie oceniamy, że istnieje celowość i zasadność kontynuacji Pikniku z Wolontariatem w Żabiej Woli.

Więcej zdjęć na stronie BIP GOPS

  • autor: Elżbieta Kwiatkowska Kierownik GOPS Żabia Wola, data: 2019-05-13

« wstecz

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00