Gmina
Żabia Wola

Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • Plakat

Urząd Gminy Żabia Wola zaprasza na bezpłatne szkolenia dla mieszkańców.

Moje finanse i transakcje w sieci: szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą wiedzieć, jak załatwić sprawy finansowe i urzędowe za pośrednictwem internetu. Podczas szkolenia każdy uczestnik dowie się jak m.in. zarządzać kontem bankowym, dokonywać płatności, kupować, rezerwować podróż, płacić podatki, korzystać z podstawowych usług e-administracji (np. składać wniosek o wydanie dowodu osobistego) oraz  z internetowych zasobów kultury i edukacji.

Kultura w sieci: celem szkolenia jest nauczenie uczestników m.in. jak bezpiecznie, w legalnych źródłach, szukać filmów, muzyki, spektakli, książek, gier, zdjęć, szkoleń i innych treści dostępnych w internecie, jak korzystać z nich zgodnie z prawem podczas nauki i w twórczości własnej. Uczestników szkolenia zapoznamy z podstawami prawa autorskiego i nauczymy korzystania z legalnych źródeł kultury m.in. z Bazy Legalnych Źródeł.


Program „J@ w internecie zarządzany przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa, finansowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. 

INFORMACJE I ZAPISY: 
w Lokalnym Centrum Kompetencji w Żabiej Woli, ul. Główna 5 pok.3, tel. 786 909 006 
Rekrutacja do dnia 30 stycznia 2019 roku. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
 

  • autor: Agnieszka Dąbrowska (LCK)

« wstecz

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00