Gmina
Żabia Wola

Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • Działaj Lokalnie spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne dotyczące programu Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie Europa i My we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce zaprasza do udziału w programie „Działaj Lokalnie”. Tegoroczny budżet konkursu wynosi ponad 55 tys. zł. Każda organizacja pozarządowa posiadające osobowość prawną lub grupa nieformalna, która nawiąże współpracę na czas trwania projektu (sołectwa, rady rodziców lub inne), ma szansę wygrać nawet 6 tys. zł na realizację swoich pomysłów.

Stowarzyszenie Europa i My w ramach programu „Działaj Lokalnie” wspiera projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego, służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych i poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania przyczyniają się do budowania kapitału społecznego.

Wnioski należy składać wyłącznie za pomocą generatora wniosków znajdującego się na stronie [www.europaimy.org] w terminie do 30 maja 2019 roku. 

13 maja o godz. 16:00 w Biurze Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Chełmońskiego” (Żabia Wola ul. Warszawska 24) odbędzie się spotkanie informacyjne, które poprowadzi Ewa Owczarek - koordynator programu.

W trakcje spotkania będzie można uzyskać odpowiedzi m.in. na pytania:

  • Jak napisać wniosek?
  • W jakiej formie należy go złożyć?
  • Jaki jest cel konkursu?
  • Na co zwrócić szczególną uwagę pisząc wniosek?
  • Kto może wchodzić w skład grupy nieformalnej? 
  • Gdzie uzyskań dodatkowe informacje? 

Więcej informacji na temat Działaj Lokalnie można znaleźć na stronie Stowarzyszenia Europa i My stronie [http://www.europaimy.org/www/pl/aktualnosci/351-dzialaj-lokalnie-2019] lub  na stronie głównej konkursu:  [http://dzialajlokalnie.pl/]

Stowarzyszenie Europa i My

  • autor: Krystyna Janiszewska, data: 2019-05-10

« wstecz

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00