Gmina
Żabia Wola

Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na drodze powiatowej - ul. Mszczonowskiej

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z informacją przekazana od Wykonawcy od dnia 31.08.2018 r. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu w związku z „Modernizacją drogi nr 1521 Żabia Wola – Piotrkowice  w miejscowości Żabia Wola, Kaleń, Ciepłe” - ul. Mszczonowska w miejscowości Kaleń.

Planowany termin przywrócenia stałej organizacji ruchu to październik 2018 r.

Wykonawcą robót jest: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Spółka z o.o., ul. Kolejowa 28, 05-300 Mińsk Mazowiecki,

Inwestorem robót jest:  Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim, ul. Traugutta  41, 05-825 Grodzisk Mazowiecki,

Osobą odpowiedzialną za właściwe utrzymani oznakowania robót budowlanych jest przedstawiciel Wykonawcy Pan Piotr Kamiński tel. 784 685 811.

Przebudowany odcinek drogi (wyłączony z ruchu) ul. Mszczonowska, rozpoczyna się w km 0+049,60 a kończy w km 0+761,50. Planowane jest całkowite zamknięcie ww. odcinka drogi.

Na wyżej wymienionym odcinku  mogą poruszać się  tylko pojazdy budowy i mieszkańcy zamkniętego odcinka. Pozostałe pojazdy muszą kierować się objazdem. Objazd prowadzony jest poprzez miejscowość Ciepłe, Skuły, Grzmiąca, Ciepłe A, Kaleń.  

Jadąc z kierunku miejscowości Bartoszówka należy w miejscowości Skuły skręcić w lewo w ul. Skulską, następnie w prawo w miejscowość Grzmiąca  w ul. Makową i dalej przez miejscowość Ciepłe A do miejscowości Kaleń, wyjeżdżając w prawo na ul. Główną. Analogicznie z drugiej strony. Mieszkańcy miejscowości Ciepłe muszą kierować się do miejscowości Grzmiąca i dalej analogicznie jak objazd. Mieszkańcy ulic Azalii, Konwalii, Wspólnej mogą kierować się ulicą Polnych Kwiatów i dalej do miejscowości Ciepłe A i analogicznie jak objazd. Dojazd do ul. Jaśminowej, a przez nią do miejscowości Pieńki Zarębskie będzie dostępny  przez cały  okres wyłączenia z ruchu, z wyjątkiem czasowego zamknięcia na czas układania warstwy ścieralnej na skrzyżowaniu ulic Mszczonowskiej i Jaśminowej.

  • autor: Ewa Taras - Kierownik Referatu Inwestycji, data: 2018-08-31
  • Mapa poglądowa

« wstecz

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00