Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • ULKS Józefina

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Józefina"

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „JÓZEFINA”, który działa na terenie powiatu Grodziskiego oraz Piaseczyńskiego od października 2008 roku, jest stowarzyszeniem zrzeszającym uczniów Szkoły Podstawowej im. Kawelerów Orderu Uśmiechu w Józefinie, rodziców, nauczycieli i sympatyków. Działalność Klubu opiera się na społecznej pracy jego członków i działaczy oraz pomocy rodziców uczniów.

  • Logo AS Żabia Wola

Stowarzyszenie "Akademia Sportu Żabia Wola"

Stowarzyszenie "Akademia Sportu Żabia Wola", które zostało utworzone w grudniu 2013 r. jest zrzeszeniem osób fizycznych, prawnych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, które spełniają warunki określone w  jego statucie. Stowarzyszenie stawia sobie za cel rozwój zdrowego trybu życia i sportu na terenie Gminy Żabia Wola.

  • RekinTeam

Uczniowski Klub Sportowy "Rekin Team"

Rekin Team jest grupą Rodziców Uczniów ze szkoły w Ojrzanowie działających od 2017 roku organizując, w ramach CIS Ojrzanów i SP im. Stefanii Dziewulskiej nieodpłatne, pozalekcyjne zajęcia sportowe ze Sztuk Walki: Taekwondo ITF, Boks, Koluchstyl i Samoobrony dla dzieci i dorosłych mieszkańców naszej gminy.

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00