Gmina
Żabia Wola

Menu

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • Umowa Mimtrans

Umowa z MIM Trans podpisana! Przywracamy linię Piotrkowice - Siestrzeń - Warszawa

31 grudnia 2020 r., wieczorem, tuż przed zakończeniem roku Wójt Gminy Żabia Wola Piotr Rybka podpisał umowę na obsługę linii autobusowej Piotrkowice - Siestrzeń przez cały 2021 rok, umożliwiając tym samym powrót zawieszonych we wrześniu połączeń do Warszawy. Linia otrzyma oznaczenie S. Podpisanie Umowy i przywrócenie połączenia było możliwe dzięki uzyskaniu dofinansowania z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.

Rozkład jazdy został przygotowany przez Urząd Gminy wspólnie z Jerzym Wiśniewskim i Tadeuszem Pałką z Firmy MiM Trans. Dzięki ich kilkuletniemu doświadczeniu operowania na tej trasie nowy rozkład powinien odpowiadać potrzebom Mieszkańców. Zachowane zostały wykorzystywane wcześniej przez Pasażerów kursy. Dodatkowo dołożono kilka nowych kursów, tak aby uatrakcyjnić połączenie i zachęcić do korzystania z transportu publicznego.

Linia S kursować będzie codziennie z wyjątkiem 1.01, Niedzieli Wielkanocnej i Bożego Narodzenia. W dni robocze wykonywać będzie 12 kursów, w soboty 8, a w niedziele 4. Rozkład jazdy dostępny jest tutaj.

Linie obsługiwać będą nowe Mercedesy Sprintery zakupione przez lokalnego Przewoźnika od także lokalnego producenta pojazdów z Urszulina. Schemat połączeń

  • autor: Jerzy Kowalczk, data: 2021-01-01

« wstecz

Banery

Stopka

Urząd Gminy Żabia Wola
ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 858 27 00
e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny pracy Urzędu Gminy Żabia Wola
- poniedziałek: 8:00 - 17:00
- wtorek-środa-czwartek: 8:00 - 16:00
- piątek: 8:00 - 15:00

baner toplayer
Zmiana zasad pracy Urzędu Gminy Żabia Wola