OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY GMINY ŻABIA WOLA

Odnośniki

Imieniny

Ireny, Kleopatry, Wendelina

Data

Piątek 20 Października 2017

Wyszukiwarka

Odnośnik do BIP

Nawigacja

Odnośniki

Treść strony

Ogłoszenia

Tutaj zamieszczamy....

« 1 2 3 4 5 6 7 »
Temat: praca dla stolarza
Do zakładu specjalizującego się w nietypowych zabudowach min. z materiałów typu Corian poszukujemy stolarza, najchętniej z prawem jazdy kat. B. Praca w okolicy Bieniewca. Numer kontaktowy: 504201007
Imię i nazwisko: Agnieszka Brejwo
Telefon: 504201007
Adres e-mail: abrejwo@abset.pl
Data dodania: 2017-02-15 11:59:59
Temat: SPRZEDAZ DZIAŁKI
DZIAŁKA ROLNA 49000 mkw NA SPRZEDAŻ PRZY TRASIE - SŁUBICE
38zl/mkw
Imię i nazwisko: ERGO TECH spzoo
Telefon: 796959497
Data dodania: 2016-12-28 23:45:29
Temat: zaginął pies
zaginął piesek shih tzu, kolor czarno-biały. ma 3 miesiące. Dla znalazcy nagroda.
Imię i nazwisko: Jacek
Telefon: 505132626
Data dodania: 2016-11-27 15:47:01
Temat: szukam pracy niepełny etat , zlecenie
Księgowa z 14 letnim dośwaiadczeniem szuka dodatkowej pracy w niepełnym wymiarze godzin .Może byc zlecenie . Okolice Zabiej Woli
Imię i nazwisko: Izabella Seroczyńska
Adres e-mail: isoteka@gmail.com
Adres WWW: http://gmail.com
Data dodania: 2016-11-21 10:06:57
Temat: Praca Główny Księgowy

ARKADIA HOLDING Sp. z o. o. prężnie rozwijająca się firma doradcza, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze księgowo-finansowej, kadrowej i marketingowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Główny Księgowy
Miejsce pracy: Urzut (trasa katowicka, 25 km od Warszawy)
Wymagania:
• wykształcenie wyższe, preferowana specjalizacja: finanse i rachunkowość,
• min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• dobra teoretyczna i praktyczna znajomość prawa podatkowego i bilansowego,
• doświadczenie w zakresie rozliczania podatków CIT i VAT oraz przygotowywania innych deklaracji podatkowych,
• umiejętność prowadzenia KPiR,
• znajomość następujących zagadnień: WNT, WDT, eksport, import, leasing operacyjny i finansowy, faktoring odwrotny, ujmowanie w księgach dotacji z UE oraz amortyzacji środków trwałych zakupionych w ramach dotacji.
Dodatkowe atuty:
• znajomość j. angielskiego,
• znajomość programu Symfonia,
• znajomość programu Excel w stopniu średnio-zaawansowanym.
Obowiązki:
• prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek kapitałowych,
• prowadzenie książki przychodów i rozchodów,
• kontrola dekretacji, odpowiedzialność przed Zarządem za zapisy księgowe,
• uzgadnianie i sprawdzanie rejestrów VAT,
• planowanie i nadzorowanie pracy działu księgowego, podział odpowiedzialności zadań i ocena wyników,
• szkolenie pracowników działu księgowego,
• sporządzanie sprawozdań finansowych,
• sporządzanie deklaracji podatkowych,
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS),
• wykonywanie pozostałych zadań zleconych przez Zarząd.
Oferujemy:
• ciekawy i szeroki zakres obowiązków
• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• możliwość rozwoju i realizacji ścieżki zawodowej
Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na podany poniżej adres mailowy:
hr@arkadia-holding.eu
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Imię i nazwisko: Kossowska Ilona
Telefon: 519303526
Adres e-mail: hr@arkadia-holding.eu
Data dodania: 2016-10-26 14:23:16

Kwartalnik

Odnośniki

Stopka

Lcznik odwiedzin

Jesteś 712980 osobą
na naszej stronie

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Żabia Wola, ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 857 81 81 e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 9:00 - 18:00
wtorek-czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 15:00