OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY GMINY ŻABIA WOLA

Odnośniki

Imieniny

Pelagii, Feliksa, Zbysława

Data

Piątek 23 Marca 2018

Wyszukiwarka

Odnośnik do BIP

Nawigacja

Menu

Odnośniki

Treść strony

Zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie "Menager ds. energii"

Od 1 marca 2012 roku EKO - Wilanów A.J. Kowalczyk Sp. Komandytowa wraz z Fundacją Euro-Most rozpoczęła realizację projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego „Menager ds. energii”. W ramach projektu wsparciem objętych zostanie 150 przedsiębiorstw i ich pracownicy. Przewiduje się, że wsparcie otrzyma 90 kobiet i 60 mężczyzn.

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY!!!

Przypominamy, że wszelkie czynności związane z wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) – prowadzonej przez Ministra Gospodarki są BEZPŁATNE.

INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

           Uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianą ustawy o swobodzie działalności gospodarczej z dniem 1 lipca 2011r., polegajacej na przeniesieniu danych z gminnej ewidencji działalności gospodarczej do systemu teleinformatycznego Centralnej Ewidencji i Informacji Działalności Gospodarczej istnieje konieczność skorygowania bądź uzupełnienia danych figurujących w ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Żabia Wola

Cykl szkoleń dla Przedsiębiorców współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny

          Informujemy, że od 1 października 2011 r. mogą się Państwo zapisywać na cykl szkoleń dla Przedsiębiorców współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny. Projekt „Kompetentny przedsiębiorca – konkurencyjna firma” skierowany jest do osób, które są właścicielami lub zarządzają mikro/małym przedsiębiorstwem. W szkoleniach mogą wziąć udział osoby zamieszkałe lub pracujące na terenie powiatów: grodziskiego, pruszkowskiego, sochaczewskiego, warszawskiego zachodniego oraz żyrardowskiego.

Nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013

          MAZOWIECKA JEDNOSTKA WDRAŻANIA PROGRAMÓW UNIJNYCH (MJWPU) ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 Priorytet I Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu Działanie 1.5 Rozwój przedsiębiorczości dla małych przedsiębiorstw w zakresie podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstw poprzez realizację nowych inwestycji

Projekt „Kompetentny przedsiębiorca – konkurencyjna firma”

          Projekt „Kompetentny przedsiębiorca – konkurencyjna firma” skierowany jest do osób, które są właścicielami lub zarządzają mikro/małym przedsiębiorstwem.„Kompetentny przedsiębiorca – konkurencyjna firma” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, PRIORYTET VIII Regionalne Kadry Gospodarki Działanie 8.1. Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie Poddziałanie 8.1.1. Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw.

Nabór wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

          MAZOWIECKA JEDNOSTKA WDRAŻANIA PROGRAMÓW UNIJNYCH (MJWPU) ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 Priorytet I Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu Działanie 1.4 Wzmocnienie instytucji otoczenia biznesu, Schemat JEREMIE.

Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw – projekty konkursowe

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych uprzejmie informuje, iż zgodnie z Harmonogramem naborów wniosków PO KL w terminie od 23 lipca do 21 sierpnia 2012 r. odbędzie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu VIII PO KL „Regionalne Kadry Gospodarki” Poddziałania 8.1.1 „Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw – projekty konkursowe”. Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdą Państwo w załączonym ogłoszeniu.

DOTACJE UNIJNE DLA POLSKICH FIRM do 200.000 PLN

Od 6 sierpnia do 24 sierpnia 2012 roku polscy przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski o dofinansowanie działań związanych z rozpoczęciem lub zwiększeniem eksportu. Polskie firmy mają możliwość pozyskania bardzo dużej dotacji na wsparcie działań związanych z wejściem na rynki zagraniczne, min. udział w zagranicznych imprezach targowo-wystawienniczych w charakterze wystawcy oraz udział w zorganizowanych misjach gospodarczych za granicą. W ramach II rundy aplikacyjnej na dofinansowanie przeznaczono 108.000.000 PLN.

Kwartalnik

BIULETYN URZĘDU GMINY W ŻABIEJ WOLI

Odnośniki

Reklama

Gminny Portal Mapowy
Portal mapowy
Dom Kultury
-
Zwiazek Miedzygminny
Muzeum Zaby
Zwiazek Gmin Wiejskich
-
UE
EA
BW
ASI

Stopka

Lcznik odwiedzin

Jesteś 556 osobą
na naszej stronie

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Żabia Wola, ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 857 81 81 e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 9:00 - 18:00
wtorek-czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 15:00

Copyright

Copyright © 2009 - 2018 Gmina Żabia Wola    All rights reserved  |  powered by netadmin 7.10

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.