OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY GMINY ŻABIA WOLA

Odnośniki

Imieniny

Łukasza, Kai, Leonii

Data

Niedziela 22 Kwietnia 2018

Wyszukiwarka

Odnośnik do BIP

Nawigacja

Menu

Odnośniki

Treść strony

  • Plakat- "Co, gdzie i u kogo?" - Rajd rowerowy

Rajd rowerowy: Co, gdzie i u kogo?

Stowarzyszenie "Ziemia Chełmońskiego" oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli organizują w dniu 29 października 2017 r. (niedziela) rajd rowerowy pod hasłem: "Co, gdzie i u kogo?". W programie m.in. akcja "Książka za książkę", wędrówka po zagrodach rolników i zagadki literackie. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 24 października 2017 r. (telefonicznie pod nr tel. 46 858 91 51 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dorota@ziemaichelmonskiego.pl)

Zielony Ojrzanów

Nieformalna grupa Trzy Żywioły uzyskała dofinansowanie na realizację projektu „Zielony Ojrzanów”. Środki pozyskane w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Mazowsze Lokalnie zostaną przeznaczone na aranżację terenu zielonego przy Szkole Podstawowej im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie.

Aktywność w Ziemi Chełmońskiego

Lokalna Grupa Działania „Ziemia Chełmońskiego” (dla przypomnienia – stowarzyszenie 10 gmin, w tym Gminy Żabia Wola) patronuje pożytecznym aktywnościom na obszarze swojego działania. Mieszkańcy naszej Gminy, w tym pracownicy Biura LGD w Żabiej Woli są współautorami projektów dofinansowanych ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Europa i My.

Dzień Szarlotki w LGD "Ziemia Chełmońskiego"

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Chełmońskiego" zaprasza w dniu 24 września 2017 r. (niedziela) na godz. 14:00 do Domu Kultury w Żabiej Woli na kolejną edycję Dnia Szarlotki. W programie m.in.: loteria fantowa, kiermasz rękodzieła i prezentacja sprzętu gospodarstwa domowego, degustacja konkursowych potraw "Zagrajmy w zielone", zbiórka na bezdomne zwierzęta, warsztaty dla dzieci i wiele innych atrakcji.

OSP w Skułach zaprasza

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Skułach zapraszają na kolejną edycję biegu strażackiego na 10 km oraz Nordic Walking pod nazwą „3 Dycha Strażacka” w dniu 8 października oraz na XIX Listopadowy Złaz Niepodległościowy, który odbędzie się w dniach 10- 12 listopada.

Ruszają nabory w LGD

Na terenie Lokalnej Grupy Działania "Ziemia Chełmońskiego" od września br. rozpoczynają się nabory wniosków o dofinansowanie w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego Na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich dla przedsiębiorców rozwijających prowadzoną działalność gospodarczą oraz osób podejmujących działalność gospodarczą. Więcej informacji na w Biurze Stowarzyszenia (tel: 46 857 91 51, 795 587 114, 795 584 876, 605 869 094, e-mail: biuro@ziemiachelmonskiego.pl) oraz na stronie www.ziemiachelmonskiego.pl

90-lecie OSP Skuły

Ochotnicza Straż Pożarna w Skułach zaprasza w dniu 25 czerwca 2017 r. na uroczystości związane z obchodami jubileuszu 90- lecia OSP Skuły. W programie oprócz części oficjalnej wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. 

  • logo Stowarzyszenia Europa i My

Dotacje dla organizacji  i grup nieformalnych!

Stowarzyszenie Europa i My we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce zaprasza do udziału w programie „Działaj Lokalnie”. Tegoroczny budżet konkursu wynosi ponad 55 tys. zł. Każda organizacja pozarządowa lub grupa nieformalna ma szansę wygrać nawet 6 tys. zł na realizację swoich pomysłów. Wnioski można składać do 15 maja 2017 roku.

Rodzina energią dla Polski - Narodowy Kongres Rodzin

Na Stadionie Narodowy w Warszawie  w dniu 25. 03. 2017 r. odbył się Narodowy Kongres Rodzin, który jest elementem oficjalnych obchodów Narodowego Dnia Życia – święta uchwalonego przez Sejm RP w 2004 r. Kongres pod hasłem: „RODZINA ENERGIĄ DLA POLSKI” zorganizowany został już po raz trzynasty przez Fundację Narodowego Dnia Życia, która od lat promuje rodziny. Przewodnicząca Gminnego Koła ZDR 3+ Pani Anna Powązka przygotowała sprawozdanie ze spotkania. 

  • Plakat

Wypełniają PITy za darmo!

Masz problem z wypełnieniem PIT-a? Zwróć się do Stowarzyszenia Europa i My. Profesjonalne księgowe kolejny rok z rzędu pomogą wypełnić PIT za darmo, pod warunkiem, że 1 procent podatku zostawisz w powiecie grodziskim i przekażesz na wsparcie lokalnych działań. Do 30 kwietnia br. w każdy wtorek i piątek w godz. 10:00-12:00 oraz środę i czwartek w godz. 17.00 – 19.00, w Centrum Kultury na I piętrze (wejście A) dyżurować będą księgowe, które pomogą na miejscu wypełnić PIT.

Kwartalnik

BIULETYN URZĘDU GMINY W ŻABIEJ WOLI

Odnośniki

Reklama

Gminny Portal Mapowy
Portal mapowy
Dom Kultury
-
Zwiazek Miedzygminny
Muzeum Zaby
Zwiazek Gmin Wiejskich
-
UE
EA
BW
ASI

Stopka

Lcznik odwiedzin

Jesteś 2619 osobą
na naszej stronie

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Żabia Wola, ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 857 81 81 e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 9:00 - 18:00
wtorek-czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 15:00

Copyright

Copyright © 2009 - 2018 Gmina Żabia Wola    All rights reserved  |  powered by netadmin 7.10

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.