OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY GMINY ŻABIA WOLA

Odnośniki

Imieniny

Joanny, Marii, Zuzanny

Data

Czwartek 24 Maja 2018

Wyszukiwarka

Odnośnik do BIP

Nawigacja

Menu

Odnośniki

Treść strony

  • Bieg z Żabką

Termin kolejnego Biegu z Żabką wyznaczony

Trzecia edycja „Biegu z Żabką”, na który Wójt Gminy Żabia Wola tradycyjnie już zaprasza najmłodszych Mieszkańców Gminy odbędzie się 9 czerwca 2018 r. Zapisy na bieg rozpoczną się w maju, osoby zainteresowane uczestnictwem w zawodach oraz ich opiekunowie proszeni są o śledzenie naszej strony internetowej. Niebawem ukażą się szczegółowe informacje w sprawie zgłoszeń.

Podsumowanie Biegu z Żabką

W ostatnią sobotę maja odbyła się druga edycja biegu pn. „II Bieg z Żabką”, zorganizowanego przez Wójta Gminy Żabia Wola. Bieg spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży z terenu Gminy. Sympatycy sportowej rywalizacji nie zawiedli się, uczestnicy Biegów z Żabką pokonywali poszczególne dystanse z ogromnym zaangażowaniem, a każdy z biegów dostarczył licznych emocji zarówno jego uczestnikom, jak również dopingującym ich kibicom.

Informacje dla osób zakwalifikowanych na biegi pn „Bieg z Żabką”

Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg mają możliwość wzięcia udziału w losowaniu Nagrody Wójta oraz Nagrody Przewodniczącego Rady Gminy - wystarczy jedynie wrzucić swój numerek do specjalnie przygotowanej na ten cel urny. Przewidziana jest również nagroda dla najmłodszego uczestnika biegu oraz dla najbardziej "żabiego" uczestnika. Do zobaczenia

Listy osób zakwalifikowanych na Biegi z Żabką

Poniżej listy uczestników zakwalifikowanych na biegi. Przypominamy że warunkiem udziału w biegu jest dostarczenie w dniu biegu zgody rodzica na podstawie, której dziecko otrzyma numer startowy. Prosimy o zapoznanie się z listami i do zobaczenia w sobotę w Lasku Żabiowolskim.

"II Bieg z Żabką" - 27 maja 2017 r.

27 maja br. (sobota) odbędzie się druga edycja biegu dla dzieci pn. ”Bieg z Żabką”. Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy medal, zaś osoby, które zajmą trzy pierwsze miejsca dodatkowo dyplom oraz nagrodę rzeczową. Uczestnicy, którzy ukończą bieg będą mogli ponadto wziąć udział w losowaniu nagrody Wójta.

Informacja w sprawie Biegu z Żabką

Z uwagi na duże zainteresowanie biegiem najmłodszych uczestników zaszła konieczność podzielenia grupy wiekowej 3-6 lat, dlatego też roczniki 2011,2012 i 2013 będą tworzyły grupę I A natomiast 2009 i 2010 będą tworzyły grupę I B.
Bieg gimnazjum na dystansie 1200 m zostanie rozegrany łącznie dla chłopców i dziewczynek.
Pragniemy również poinformować o możliwości zdobycia losowanej Nagrody Wójta. Każdy z uczestników który ukończył bieg ma możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagrody. Należy jedynie po ukończonym biegu wrzucić swój numerek startowy do puli losowania, wystawionej na stoliku oznaczonym „Żabką”.
Do zobaczenia w najbliższą sobotę w Lasku Żabiowolskim (siłownia zewnętrzna) od godziny 10:00. Miejsce zbiórki (biuro zawodów) wskażą oznaczenia od ulicy Leśnej.
Przypominamy o żabim akcencie oraz liczymy na pomysłowość w sposobie oznaczenia własnego stroju zarówno sportowego jak i wszelkich okryć.

Życzymy  miłej zabawy, dobrego humoru i pogody.

  • autor: Paulina Lewandowska, data: 2016-06-10

_____________________________________________________

"Bieg z Żabką" - 11 czerwca 2016 r.

"Bieg z Żabką" jest pierwszą edycją na którą Wójt Gminy serdecznie zaprasza wszystkie dzieci i młodzież. Najprostszą formą ruchu jest bieganie, jest to także naturalna forma spędzenia wolnego czasu na powietrzu a tym samym jest stylem zdrowego życia. Spotkajmy się w Lasku Żabiowolskim (wejście od ul. Leśnej) w dniu 11 czerwca 2016 r. (sobota) od godziny 10:00.
Znajdziemy tu piękna przyrodę, czyste powietrze, dużo zieleni i bezpiecznie ścieżki leśne którymi wiodą trasy biegowe – dostosowane długością do różnych grup wiekowych. Bieg pozwoli na  integrację mieszkańców, a jako najprostsza forma ruchu zapewni zdrowy styl życia. Nazwa biegów „Bieg z Żabką” zachęca by uczestnicy mieli ze sobą żabie rekwizyty - dozwolona wszelka inwencja.

Formularz zgłoszenia on-line oraz Regulamin biegów wraz z wymaganą zgodą na udział w biegu dostępne poniżej.

  • autor: Paulina Lewandowska, data: 2016-05-17

Formularz zgłoszenia na "BIEG Z ŻABKĄ" w dn. 11 czerwca 2016 r. (należy przesłać do 5 czerwca 2016 r.)

Kwartalnik

BIULETYN URZĘDU GMINY W ŻABIEJ WOLI

Odnośniki

Reklama

Gminny Portal Mapowy
Portal mapowy
Dom Kultury
-
Zwiazek Miedzygminny
Muzeum Zaby
Zwiazek Gmin Wiejskich
-
UE
EA
BW
ASI

Stopka

Lcznik odwiedzin

Jesteś 3994 osobą
na naszej stronie

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Żabia Wola, ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 857 81 81 e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 9:00 - 18:00
wtorek-czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 15:00

Copyright

Copyright © 2009 - 2018 Gmina Żabia Wola    All rights reserved  |  powered by netadmin 7.10

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.