OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY GMINY ŻABIA WOLA

Odnośniki

Imieniny

Januarego, Konstancji, Teodora

Data

Wtorek 19 Września 2017

Wyszukiwarka

Odnośnik do BIP

Menu

Odnośniki

Treść strony

Nowoczesny obiekt dla rozwoju sportu

Gmina Żabia Wola zakończyła realizację inwestycji pn.: „Centrum Integracji Społecznej – budowa Sali sportowej w ramach rozbudowy szkoły podstawowej w Ojrzanowie” rozpoczętej w listopadzie 2015 r. Zadanie obejmowało remont i termomodernizację istniejącego budynku szkoły, budowę sali przedszkolnej, szatni, zaplecza, siłowni oraz pełnowymiarowej sali sportowej (o wymiarach 20 x 40 m) z zapleczem i trybunami dla 140 osób. Nowa sala zapewnia boisko wielofunkcyjne do piłki ręcznej, koszykówki, piłki siatkowej, tenisa, badmintona i unihokeja z kompletnym wyposażeniem w sprzęt sportowy oraz ściankę wspinaczkową.

Dofinansowanie na budowę sali sportowej

W dniu 22.12.2016 roku została podpisana  umowa o dofinansowanie pomiędzy Gminą Żabia Wola a Ministerstwem Sportu i Turystyki. Dzięki temu jedna z naszych priorytetowych inwestycji gminnych, jaką jest budowa sali sportowej przy szkole podstawowej w Ojrzanowie, uzyskała dodatkowe wsparcie.

Rozbudowa i remont szkoły

Firma P.P.U. HEGOR Sp. z o.o. z Sochaczewa od listopada 2015 r. prowadzi roboty budowlane związane z budową sali sportowej oraz rozbudową i remontem budynku Szkoły Podstawowej w Ojrzanowie.  W istniejącym budynku Szkoły wymieniono wszystkie instalacje oraz wyremontowano sale lekcyjne i korytarze. Budynek został ocieplony, wykonano też nową elewację. Wyremontowana część obiektu została oddana do użytku od września br. 

Budowa Sali sportowej i rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Ojrzanowie

Szanowni Państwo

Trwają prace budowlane związane z budową Sali sportowej  oraz rozbudową i remontem budynku Szkoły Podstawowej w Ojrzanowie. Od listopada 2015 roku Firma HEGOR  z Sochaczewa  buduje obiekt. Powstaje pełnowymiarowa wielofunkcyjna sala sportowa z zapleczem sanitarno – socjalnym. Połączona jest z istniejącą szkołą łącznikiem, który zapewni również komunikacje dla niepełnosprawnych poprzez windę. Istniejący obiekt szkoły zostanie w okresie wakacji wyremontowany, odnowiony, wymienimy instalacje, zmienimy sposób zagospodarowania ścieków i unowocześnimy ogrzewanie. Roboty prowadzone są sprawnie, zgodnie z przyjętym harmonogramem. Obecnie trwają roboty murarskie związane ze wznoszeniem ścian obiektu, konstrukcyjne i instalacji zewnętrznych i wewnętrznych. Planowany termin zakończenia lipiec 2017 roku.

  • Podpisanie umowy

Centrum Integracji Społecznej – budowa Sali sportowej w ramach rozbudowy szkoły podstawowej w Ojrzanowie

Uprzejmie informujemy, że po ostatecznym zakończeniu procedury wyboru wykonawcy w trybie przetargu nieograniczonego (po przeprowadzeniu trzech postępowań) w dniu 18.11.2015 r. Wójt Gminy Żabia Wola podpisała umowę z Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Usługowym „HEGOR” Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczewie na realizację zadania pn.: „Centrum Integracji Społecznej – budowa Sali sportowej w ramach rozbudowy szkoły podstawowej w Ojrzanowie”.

Kwartalnik

BIULETYN URZĘDU GMINY W ŻABIEJ WOLI

Odnośniki

Reklama

Gminny Portal Mapowy
Dom Kultury
-
szansa
-
-
-
-
-

Stopka

Lcznik odwiedzin

Jesteś 1932 osobą
na naszej stronie

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Żabia Wola, ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 857 81 81 e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 9:00 - 18:00
wtorek-czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 15:00

Copyright

Copyright © 2009 - 2017 Gmina Żabia Wola    All rights reserved  |  powered by netadmin 7.01

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.