OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY GMINY ŻABIA WOLA

Odnośniki

Imieniny

Jana, Kryspina, Wiktora

Data

Poniedziałek 21 Maja 2018

Wyszukiwarka

Odnośnik do BIP

Nawigacja

  • Inwestycje gminne   /  
  • Zrealizowane   /  
  • 2017   /  
  • Centrum Integracji Społecznej – budowa Sali sportowej w ramach rozbudowy szkoły podstawowej w Ojrzanowie   /  

Menu

Odnośniki

Treść strony

Nowoczesny obiekt dla rozwoju sportu

Gmina Żabia Wola zakończyła realizację inwestycji pn.: „Centrum Integracji Społecznej – budowa Sali sportowej w ramach rozbudowy szkoły podstawowej w Ojrzanowie” rozpoczętej w listopadzie 2015 r. Zadanie obejmowało remont i termomodernizację istniejącego budynku szkoły, budowę sali przedszkolnej, szatni, zaplecza, siłowni oraz pełnowymiarowej sali sportowej (o wymiarach 20 x 40 m) z zapleczem i trybunami dla 140 osób. Nowa sala zapewnia boisko wielofunkcyjne do piłki ręcznej, koszykówki, piłki siatkowej, tenisa, badmintona i unihokeja z kompletnym wyposażeniem w sprzęt sportowy oraz ściankę wspinaczkową.

Dofinansowanie na budowę sali sportowej

W dniu 22.12.2016 roku została podpisana  umowa o dofinansowanie pomiędzy Gminą Żabia Wola a Ministerstwem Sportu i Turystyki. Dzięki temu jedna z naszych priorytetowych inwestycji gminnych, jaką jest budowa sali sportowej przy szkole podstawowej w Ojrzanowie, uzyskała dodatkowe wsparcie.

Rozbudowa i remont szkoły

Firma P.P.U. HEGOR Sp. z o.o. z Sochaczewa od listopada 2015 r. prowadzi roboty budowlane związane z budową sali sportowej oraz rozbudową i remontem budynku Szkoły Podstawowej w Ojrzanowie.  W istniejącym budynku Szkoły wymieniono wszystkie instalacje oraz wyremontowano sale lekcyjne i korytarze. Budynek został ocieplony, wykonano też nową elewację. Wyremontowana część obiektu została oddana do użytku od września br. 

Budowa Sali sportowej i rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Ojrzanowie

Szanowni Państwo

Trwają prace budowlane związane z budową Sali sportowej  oraz rozbudową i remontem budynku Szkoły Podstawowej w Ojrzanowie. Od listopada 2015 roku Firma HEGOR  z Sochaczewa  buduje obiekt. Powstaje pełnowymiarowa wielofunkcyjna sala sportowa z zapleczem sanitarno – socjalnym. Połączona jest z istniejącą szkołą łącznikiem, który zapewni również komunikacje dla niepełnosprawnych poprzez windę. Istniejący obiekt szkoły zostanie w okresie wakacji wyremontowany, odnowiony, wymienimy instalacje, zmienimy sposób zagospodarowania ścieków i unowocześnimy ogrzewanie. Roboty prowadzone są sprawnie, zgodnie z przyjętym harmonogramem. Obecnie trwają roboty murarskie związane ze wznoszeniem ścian obiektu, konstrukcyjne i instalacji zewnętrznych i wewnętrznych. Planowany termin zakończenia lipiec 2017 roku.

  • Podpisanie umowy

Centrum Integracji Społecznej – budowa Sali sportowej w ramach rozbudowy szkoły podstawowej w Ojrzanowie

Uprzejmie informujemy, że po ostatecznym zakończeniu procedury wyboru wykonawcy w trybie przetargu nieograniczonego (po przeprowadzeniu trzech postępowań) w dniu 18.11.2015 r. Wójt Gminy Żabia Wola podpisała umowę z Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Usługowym „HEGOR” Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczewie na realizację zadania pn.: „Centrum Integracji Społecznej – budowa Sali sportowej w ramach rozbudowy szkoły podstawowej w Ojrzanowie”.

Kwartalnik

BIULETYN URZĘDU GMINY W ŻABIEJ WOLI

Odnośniki

Reklama

Gminny Portal Mapowy
Portal mapowy
Dom Kultury
-
Zwiazek Miedzygminny
Muzeum Zaby
Zwiazek Gmin Wiejskich
-
UE
EA
BW
ASI

Stopka

Lcznik odwiedzin

Jesteś 2950 osobą
na naszej stronie

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Żabia Wola, ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 857 81 81 e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 9:00 - 18:00
wtorek-czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 15:00

Copyright

Copyright © 2009 - 2018 Gmina Żabia Wola    All rights reserved  |  powered by netadmin 7.10

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.