OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY GMINY ŻABIA WOLA

Odnośniki

Imieniny

Jana, Kryspina, Wiktora

Data

Poniedziałek 21 Maja 2018

Wyszukiwarka

Odnośnik do BIP

Nawigacja

Menu

Odnośniki

Treść strony

Wyniki I Gminnego Konkursu Fotograficznego (etap ZIMA)

Etap „Zima” I Gminnego Konkursu Fotograficznego pt. „Cztery Pory Roku w Gminie Żabia Wola” został rozstrzygnięty.

Oceny prac zgłoszonych w konkursie dokonało jury w skład którego weszli: Zastępca Wójta, oraz pracownicy Urzędu Gminy. W terminie zgłaszania prac tj. do 1 marca 2016 r. swoje zdjęcia zgłosiło siedmiu uczestników.

Ocenie jury podlegało łącznie 21 fotografii, w tym 9 w kategorii uczniowie oraz 12 w kategorii open.

Podobnie jak w poprzednich trzech etapach konkursu przy ocenie prac pod uwagę brane były następujące kryteria: zgodność tematów zaprezentowanych na fotografiach z realizacją celów konkursu określonych w regulaminie, jakość wykonanych zdjęć oraz walory artystyczne.

ZIMA - kolejny etap I Gminnego Konkursu Fotograficznego

Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym IV już etapie I Gminnego Konkursu Fotograficznego – „Cztery pory roku w gminie Żabia Wola”. Konkurs składa się z czterech etapów. Tematem czwartego etapu konkursu jest „Zima”. 

Celem konkursu jest promocja walorów przyrodniczych i krajobrazowych gminy Żabia Wola oraz wzbudzenie zainteresowania najbliższym otoczeniem.

Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku dostępne są w załącznikach poniżej.

  • autor: Ewelina Radkiewicz, data: 2016-01-07
  • ZIMA - IV etap konkursu Cztery Pory Roku - termin...

Wyniki I Gminnego Konkursu Fotograficznego (etap JESIEŃ)

Decyzją członków jury w etapie „JESIEŃ” wyróżnienia przyznane zostały pięciu uczestnikom konkursu.
W kategorii uczniowie wyróżnienie otrzymał uczeń II klasy Gimnazjum im. Józefa Chełmońskiego w Józefinie – Jakub Kuciński za zdjęcie zatytułowane „Wiewiórka”
oraz uczennica V klasy Szkoły Podstawowej im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie – Inga Puzyńska za zdjęcie zatytułowane „Jesienny spacer”.
W kategorii open wyróżnione zostały natomiast prace: Pana Piotra Kabały - „Nad Lasem”, Pani Elżbiety Jaszczyńskiej - „Ojrzanów” oraz Pani Katarzyny Ołowińskiej - „Droga”

JESIEŃ - kolejny etap I Gminnego Konkursu Fotograficznego

Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym etapie I Gminnego Konkursu Fotograficznego – „Cztery pory roku w gminie Żabia Wola”. Konkurs będzie składał się z czterech etapów. Tematem trzeciego etapu konkursu jest „JESIEŃ”. Celem konkursu jest promocja walorów przyrodniczych i krajobrazowych gminy Żabia Wola oraz wzbudzenie zainteresowania najbliższym otoczeniem.

  • JESIEŃ- III etap konkursu Cztery Pory Roku- termin...

Wyniki I Gminnego Konkursu Fotograficznego (etap LATO)

Etap „Lato” I Gminnego Konkursu Fotograficznego pt. „Cztery Pory Roku w Gminie Żabia Wola” został rozstrzygnięty. wyróżnienia przyznane zostały trzem uczestnikom konkursu. W kategorii uczniowie wyróżnienie otrzymał uczeń Gimnazjum im. Józefa Chełmońskiego w Józefinie Jakub Kuciński za zdjęcie zatytułowane "Sarna". W kategorii open wyróżnione zostały natomiast prace: Pani Ewy Jezierskiej "Szarańcza" oraz Pana Piotra Kabały "Śladami Chełmońskiego".

LATO - kolejny etap I Gminnego Konkursu Fotograficznego

Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym etapie I Gminnego Konkursu Fotograficznego – „Cztery pory roku w gminie Żabia Wola”. Konkurs będzie składał się z czterech etapów. Tematem drugiego etapu konkursu jest „Lato”. 

Celem konkursu jest promocja walorów przyrodniczych i krajobrazowych gminy Żabia Wola oraz wzbudzenie zainteresowania najbliższym otoczeniem.

Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku dostępne są w załącznikach poniżej.

Wyniki I Gminnego Konkursu Fotograficznego (etap WIOSNA)

Etap „Wiosna” I Gminnego Konkursu Fotograficznego pt. „Cztery Pory Roku w Gminie Żabia Wola” został rozstrzygnięty. Wyróżnienia przyznane zostały dwóm uczestnikom konkursu. W kategorii uczniowie wyróżnienie za wysoki poziom artystyczny zdjęć „Młode wiosenne zboże” i  „Skrzyp w rosie” otrzymał uczeń kl. I Gimnazjum im. Józefa Chełmońskiego w Józefinie Jakub Kuciński. Natomiast w kategorii open wyróżnione zostało zdjęcie Pani Katarzyny Ołowińskiej zatytułowane „Szpak”.

I GMINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

Zapraszamy Państwa do udziału w I Gminnym Konkursie Fotograficznym – „Cztery pory roku w gminie Żabia Wola”. Konkurs będzie składał się z czterech etapów. Tematem pierwszego etapu konkursu jest „Wiosna”. 

Celem konkursu jest promocja walorów przyrodniczych i krajobrazowych gminy Żabia Wola oraz wzbudzenie zainteresowania najbliższym otoczeniem.

Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku dostępne są w załącznikach poniżej.

  • I Gminny Konkurs Fotograficzny

Kwartalnik

BIULETYN URZĘDU GMINY W ŻABIEJ WOLI

Odnośniki

Reklama

Gminny Portal Mapowy
Portal mapowy
Dom Kultury
-
Zwiazek Miedzygminny
Muzeum Zaby
Zwiazek Gmin Wiejskich
-
UE
EA
BW
ASI

Stopka

Lcznik odwiedzin

Jesteś 3422 osobą
na naszej stronie

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Żabia Wola, ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 857 81 81 e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 9:00 - 18:00
wtorek-czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 15:00

Copyright

Copyright © 2009 - 2018 Gmina Żabia Wola    All rights reserved  |  powered by netadmin 7.10

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.