OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY GMINY ŻABIA WOLA

Odnośniki

Imieniny

Zyty, Teofila, Felicji

Data

Piątek 27 Kwietnia 2018

Wyszukiwarka

Odnośnik do BIP

Nawigacja

Menu

Odnośniki

Treść strony

UWAGA

Informujemy, że termin składania wniosków o szacowanie strat w gospodarstwach rolnych spowodowanych suszą zostaje przedłużony do dnia 28.08.2015r.

 

INFORMACJA DLA ROLNIKÓW POSZKODOWANYCH W WYNIKU SUSZY​

INFORMACJA DLA ROLNIKÓW POSZKODOWANYCH W WYNIKU SUSZY

Uprzejmie informujemy, że do dnia 21 sierpnia 2015r. do godziny 14:00 rolnicy i producenci rolni, którzy ponieśli straty w wyniku długotrwałej suszy mogą składać wnioski o szacowanie strat w gospodarstwie. Komisja terenowa przystąpi do szacowania szkód w gospodarstwach zgodnie ze złożonymi wnioskami.

OSTRZEGAMY ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO !

Każdego roku na polskiej wsi dochodzi do bardzo dużej liczby wypadków. Pomimo iż ta liczba z roku na rok spada, nadal zawód rolnika należy do niebezpiecznych. Ryzyko wypadku śmiertelnego w rolnictwie jest prawie czterokrotnie wyższe niż poza rolnictwem. W ubiegłym roku na Mazowszu odnotowano 27 wypadków śmiertelnych, z czego połowa to wypadki spowodowane pod wpływem alkoholu. Szczególnie niebezpieczne są okresy wczesnej wiosny i lata.
  • konkurs KRUS

Mazowiecki Konkurs Wiedzy z zakresu BHP i ekologii w rolnictwie dla rolników i sołtysów

Już po raz szósty Oddział Regionalny KRUS w Warszawie organizuje Konkurs dla rolników i sołtysów z całego Mazowsza. Konkurs przebiega we współorganizacji jednostek samorządu terytorialnego województwa mazowieckiego i ma na celu promocję bezpieczeństwa pracy na wsi oraz zmniejszanie skutków degradacji środowiska naturalnego spowodowanego działalnością rolniczą.

  • logo MIR

Wybory do Mazowieckiej Izby Rolniczej

Wybory do Mazowieckiej Izby Rolniczej (MIR) wyznaczone zostały na dzień 31 maja 2015 r. Prawo do uczestnictwa w wyborach oraz zgłaszania kandydatów do Rady Powiatowej Izby przysługuje członkom samorządu rolniczego tj. osobom fizycznym i prawnym będących płatnikami podatku rolnego, podatku dochodowego z działów specjalnych produkcji rolnej oraz członkom RSP posiadającym w nich wkłady gruntowe.

Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników

W okresie wakacji 2015 roku, KRUS organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników uprawnionych do świadczeń Kasy, których wypoczynek będzie połączony z programem rehabilitacji leczniczej. Termin składania wniosków do Oddziału Regionalnego upływa 30 kwietnia br.

Zasady udzielania płatności bezpośrednich w 2015 r.- szkolenie

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Grodzisku Mazowieckim zaprasza w dniu 9 marca 2015 roku (poniedziałek) o godz. 10:00 do Domu Kultury w Żabiej Woli na szkolenie z zakresu: „Zasad udzielania płatności bezpośrednich w 2015 roku”.

Kwartalnik

BIULETYN URZĘDU GMINY W ŻABIEJ WOLI

Odnośniki

Reklama

Gminny Portal Mapowy
Portal mapowy
Dom Kultury
-
Zwiazek Miedzygminny
Muzeum Zaby
Zwiazek Gmin Wiejskich
-
UE
EA
BW
ASI

Stopka

Lcznik odwiedzin

Jesteś 3729 osobą
na naszej stronie

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Żabia Wola, ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 857 81 81 e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 9:00 - 18:00
wtorek-czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 15:00

Copyright

Copyright © 2009 - 2018 Gmina Żabia Wola    All rights reserved  |  powered by netadmin 7.10

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.