OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY GMINY ŻABIA WOLA

Odnośniki

Imieniny

Zyty, Teofila, Felicji

Data

Czwartek 27 Kwietnia 2017

Wyszukiwarka

Odnośnik do BIP

Menu

Odnośniki

Treść strony

  • park przy Domu Kultury

Park przy Domu Kultury zachęca do spacerów

Otoczenie Domu Kultury w Żabiej Woli całkowicie odmieniło oblicze naszej miejscowości. Teren parku przy Domu Kultury zmienił się nie do poznania.
Powstały tu alejki, nowe oświetlenie, ustawiono też ławeczki i kosze na śmieci, posadzone zostały ozdobne drzewa i krzewy. A wszystko to pod czujnym okiem konserwatora zabytków, bowiem park jak również Dom Kultury są zabytkami.
Zapraszamy do korzystania z obiektu.

  • loga

Otoczenie Domu Kultury w Żabiej Woli zmieniło swoje oblicze

Na pewno zauważyliście Państwo, że otoczenie Domu Kultury w Żabiej Woli zmieniło swoje oblicze Gmina zrealizowała projekt pn „Zagospodarowanie terenu parku w Żabiej Woli przy Domu Kultury poprzez remont i przebudowę istniejącego parku” współfinansowany na podstawie umowy nr 00044-UM0730050/14 ze środków Unii Europejskiej w wysokości 384.881 złotych w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji „Odnowa i rozwój wsi” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Zagospodarowanie terenu parku w Żabiej Woli przy Domu Kultury

W dniu 1 lipca 2014 r., została zawarta umowa na „Zagospodarowanie terenu parku w Żabiej Woli przy Domu Kultury poprzez remont i przebudowę istniejącego parku”, z Wykonawcą - konsorcjum firm AGAdendron Sp. j. Zakładanie i Pielęgnacja Zieleni Agata Szymańska, Bożena Szymańska, z siedzibą w Raszynie i SGO Bożena Szymańska, z siedzibą  Falenty Nowe. W ramach zadania otoczenie Domu Kultury zmieni się radykalnie. Zostanie uporządkowany teren parku, zieleń, drzewa i krzewy. Zniknie ogrodzenie, powstaną oświetlone alejki z ławkami, plac zabaw dla dzieci i urządzenia rekreacyjne dla dorosłych.

Kwartalnik

BIULETYN URZĘDU GMINY W ŻABIEJ WOLI

Odnośniki

Reklama

Gminny Portal Mapowy
Dom Kultury
-
szansa
-
-
-
-
-

Stopka

Lcznik odwiedzin

Jesteś 1564 osobą
na naszej stronie

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Żabia Wola, ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 857 81 81 e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 9:00 - 18:00
wtorek-czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 15:00

Copyright

Copyright © 2009 - 2017 Gmina Żabia Wola    All rights reserved  |  powered by netadmin 7.01

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.