OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY GMINY ŻABIA WOLA

Odnośniki

Imieniny

Januarego, Konstancji, Teodora

Data

Wtorek 19 Września 2017

Wyszukiwarka

Odnośnik do BIP

Menu

Odnośniki

Treść strony

Podmioty gospodarcze udzielające zniżek dla posiadaczy
Karty Dużych Rodzin


 

 • Kominki Bielawski

"KOMINKI BIELAWSKI" DARIUSZ BIELAWSKI

Firma „Kominki Bielawski”, zlokalizowana w Żabiej Woli przy ul. Głównej 44, wykonuje kuchnie kaflowe oraz piece wachlarzowe o unikalnym układzie kanałów, dostępne w kolorach transparentnych, doskonale oddających styl dawnych epok. Zajmuje się także sprzedażą krajowych i importowanych kafli kominkowych oraz wkładów kominkowych produkowanych przez renomowane firmy.

 • 10 % zniżki na zakup piecyków marki Romotop;
 • 15 % zniżki na zakup wkładów kominkowych firmy Romotop,
 • stawy w Grzegorzewicach

Łowisko Lin w Grzegorzewicach

Malownicze stawy rybne Łowiska Lin w Grzegorzewicach zajmują powierzchnię 80 ha. Woda w stawach pochodzi ze źródeł rzeki Pisi i Gągoliny i posiada pierwszą klasę czystości. Na terenie łowiska znajduje się restauracja, w której można zjeść smażoną rybę lub inne dania kuchni polskiej. Rozległe stawy są siedliskiem różnorodnego ptactwa, zaś panująca wokół cisza i spokój przyciąga nie tylko amatorów wędkarstwa ale również miłośników spacerów. 

 • 10 % zniżki na posiłki w Rybakówce Lin w Grzegorzewicach
 • 10 % zniżki na organizację imprez okolicznościowych
 • bezpłatny wstęp na teren łowiska wędkarskiego dla dzieci

PIZZERIA BIESIADA

Pizzeria "BIESIADA" czynna jest od wtorku do piątku w godzinach 13:00 - 21:00, w soboty od 13:00 do 22:00 oraz w niedziele od 13:00 do 21:00. Swoim klientom oferuje szeroki wybór pizzy. W lokalu organizowane sa również imprezy oraz przyjęcia okolicznościowe tj. chrzciny, komunie, spotkania towarzyskie, konsolacje i grille. Dogodna lokalizacja oraz sympatyczna obsługa zachęcają do odwiedzenia Pizzerii.

 • 10 % zniżki na wszystkie pizzę w lokalu i z dowozem do Klienta - w środy

Biuro Rachunkowe Valore

Biuro Rachunkowe Valore, prowadzące działalność w dziedzinie rachunkowości i finansów, rozpoczęło swoją działalność w 1997 roku. Swoim klientom gwarantuje profesjonalną i rzetelną obsługę, dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Firmy korzystające z usług biura mogą liczyć również na porady w kwestiach finansowych i podatkowych. Biuro Rachunkowe Valore posiada licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych.

 • bezpłatne rozliczenia roczne (PIT) dla każdej rodziny 3+ i 4+
 • 50% zniżka na inne usługi księgowe oferowane przez Biuro Rachunkowe
 • 50% na usługi księgowe dla firm wspierających program Kart Dużych Rodzin w Gminie Żabia Wola

"Bertland" Ośrodek Rekreacji i Rehabilitacji

"Bertland" Ośrodek Rekreacji i Rehabilitacji z siedzibą w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim gwarantuje profesjonalne treningi i super relaks. Zajęcia fitness w grupach dla początkujących i średnio-zaawansowanych, które prowadzone są przez doświadczonych instruktorów z wieloletnią praktyką poprawiają kondycję i pomagają zrzucić zbędne kilogramy. Bogata oferta (m.in. mix aerobic, mix tmt-cardio, latino aerobic, total pilates zdrowy kręgosłup rozciąganie) sprawia, że każdy znajdzie zajęcia dla siebie.

 • 30 % zniżki na zajęcia fitness dla młodzieży i dorosłych oraz gimnastykę (zdrowy kręgosłup)

Gabinet Weterynaryjny

Gabinet weterynaryjny przy ul. Ogrodowej w Żabiej Woli czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 i 16:00-19:30 oraz w soboty od godz. 9:00 do 14:00. Kierownikiem placówki jest lek. wet. Marcin Sidor (tel: 501 618 702). W gabinecie pracuje także lek. wet. Marzena Sidor (tel: 502 387 206), która oprócz świadczenia usług weterynaryjnych, dodatkowo zajmuje się adopcjami zwierząt bezdomnych. 

 • 30 % zniżki na sterylizację kotek
 • 40 % zniżki na kastrację kotów

NZOZ STOMATOLOGIA AKODENT

Gabinet stomatologiczny czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00. Swoim pacjentom oferuje pełen zakres nowoczesnych usług stomatologicznych – ortodoncja, protetyka, stomatologia zachowawcza, chirurgia, pedodoncja, endodoncja, periodontologia, implanty, RTG oraz RVG.

 • 30 % zniżki na usługi: stomatologia zachowawcza (wypełnianie, leczenie kanałowe)

Fryzjer u Danusi- Danuta Janiszek

Zakład Fryzjerski "Fryzjer u Danusi" czynny jest od wtorku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00. Swoim klientom oferuje profesjonalne usługi m.in. z zakresu: strzyżenia, koloryzacji, stylizacji, przedłużania i zagęszczania włosów. W salonie  można także uczesać się na wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe tj. ślub, studniówka.

 • 30 % zniżki na usługi: strzyżenie - w środy
 • autor: Krystyna Pawlak

Kwartalnik

BIULETYN URZĘDU GMINY W ŻABIEJ WOLI

Odnośniki

Reklama

Gminny Portal Mapowy
Dom Kultury
-
szansa
-
-
-
-
-

Stopka

Lcznik odwiedzin

Jesteś 4548 osobą
na naszej stronie

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Żabia Wola, ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 857 81 81 e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 9:00 - 18:00
wtorek-czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 15:00

Copyright

Copyright © 2009 - 2017 Gmina Żabia Wola    All rights reserved  |  powered by netadmin 7.01

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.