OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY GMINY ŻABIA WOLA

Odnośniki

Imieniny

Zyty, Teofila, Felicji

Data

Piątek 27 Kwietnia 2018

Wyszukiwarka

Odnośnik do BIP

Nawigacja

 • Karty Dużych Rodzin   /  
 • Podmioty gospodarcze udzielające zniżek dla posiadaczy Karty Dużych Rodzin   /  

Menu

Odnośniki

Treść strony

Podmioty gospodarcze udzielające zniżek dla posiadaczy
Karty Dużych Rodzin


 

 • stajnia hippolandia

Stajnia HIPPOLANDIA

Stajnia HIPPOLANDIA mieści się w urokliwym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, pośród łąk i lasów. Na terenie Stajni znajduje się odkryta ujeżdżalnia, plac zabaw dla dzieci oraz trampolina. Nieopodal Stajni mieści się budynek, w którym prowadzone są zajęcia korekcyjne dla dzieci i młodzieży. Sala ćwiczeń wyposażona jest w profesjonalne przyrządy i akcesoria niezbędne do prowadzenia zajęć.

 • 25 % zniżki na jazdę konną
 • 25 % zniżki na jazdę korekcyjną
 • 25 % zniżki na gimnastykę korekcyjną
 • Kominki Bielawski

"KOMINKI BIELAWSKI" DARIUSZ BIELAWSKI

Firma „Kominki Bielawski”, zlokalizowana w Żabiej Woli przy ul. Głównej 44, wykonuje kuchnie kaflowe oraz piece wachlarzowe o unikalnym układzie kanałów, dostępne w kolorach transparentnych, doskonale oddających styl dawnych epok. Zajmuje się także sprzedażą krajowych i importowanych kafli kominkowych oraz wkładów kominkowych produkowanych przez renomowane firmy.

 • 10 % zniżki na zakup piecyków marki Romotop;
 • 15 % zniżki na zakup wkładów kominkowych firmy Romotop,
 • stawy w Grzegorzewicach

Łowisko Lin w Grzegorzewicach

Malownicze stawy rybne Łowiska Lin w Grzegorzewicach zajmują powierzchnię 80 ha. Woda w stawach pochodzi ze źródeł rzeki Pisi i Gągoliny i posiada pierwszą klasę czystości. Na terenie łowiska znajduje się restauracja, w której można zjeść smażoną rybę lub inne dania kuchni polskiej. Rozległe stawy są siedliskiem różnorodnego ptactwa, zaś panująca wokół cisza i spokój przyciąga nie tylko amatorów wędkarstwa ale również miłośników spacerów. 

 • 10 % zniżki na posiłki w Rybakówce Lin w Grzegorzewicach
 • 10 % zniżki na organizację imprez okolicznościowych
 • bezpłatny wstęp na teren łowiska wędkarskiego dla dzieci

PIZZERIA BIESIADA

Pizzeria "BIESIADA" czynna jest od wtorku do piątku w godzinach 13:00 - 21:00, w soboty od 13:00 do 22:00 oraz w niedziele od 13:00 do 21:00. Swoim klientom oferuje szeroki wybór pizzy. W lokalu organizowane sa również imprezy oraz przyjęcia okolicznościowe tj. chrzciny, komunie, spotkania towarzyskie, konsolacje i grille. Dogodna lokalizacja oraz sympatyczna obsługa zachęcają do odwiedzenia Pizzerii.

 • 10 % zniżki na wszystkie pizzę w lokalu i z dowozem do Klienta - w środy

Biuro Rachunkowe Valore

Biuro Rachunkowe Valore, prowadzące działalność w dziedzinie rachunkowości i finansów, rozpoczęło swoją działalność w 1997 roku. Swoim klientom gwarantuje profesjonalną i rzetelną obsługę, dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Firmy korzystające z usług biura mogą liczyć również na porady w kwestiach finansowych i podatkowych. Biuro Rachunkowe Valore posiada licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych.

 • bezpłatne rozliczenia roczne (PIT) dla każdej rodziny 3+ i 4+
 • 50% zniżka na inne usługi księgowe oferowane przez Biuro Rachunkowe
 • 50% na usługi księgowe dla firm wspierających program Kart Dużych Rodzin w Gminie Żabia Wola
 • sklep

P. P. H. U – Andrzej Auguścik

"PPHU Auguścik Andrzej" jest przedsiębiorstwem funkcjonującym na rynku handlu detalicznego towarami spożywczymi. Ten spożywczy sklep zapewnia obszerny zakres towarów najlepszej klasy w konkurencyjnej cenie. Wszyscy klienci, wykorzystujący ofertę sklepu "PPHU Auguścik Andrzej" mogą spodziewać się atrakcyjnych promocji, a na dodatek miłej obsługi. Placówka gwarantuje ponadto komfortowe godziny otwarcia i systematycznie rozszerza gamę oferowanych towarów.

 • 8 % zniżki na zakup wędlin z wyłączeniem wędlin promocyjnych w dniach poniedziałek- czwartek

"Bertland" Ośrodek Rekreacji i Rehabilitacji

"Bertland" Ośrodek Rekreacji i Rehabilitacji z siedzibą w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim gwarantuje profesjonalne treningi i super relaks. Zajęcia fitness w grupach dla początkujących i średnio-zaawansowanych, które prowadzone są przez doświadczonych instruktorów z wieloletnią praktyką poprawiają kondycję i pomagają zrzucić zbędne kilogramy. Bogata oferta (m.in. mix aerobic, mix tmt-cardio, latino aerobic, total pilates zdrowy kręgosłup rozciąganie) sprawia, że każdy znajdzie zajęcia dla siebie.

 • 30 % zniżki na zajęcia fitness dla młodzieży i dorosłych oraz gimnastykę (zdrowy kręgosłup)

Gabinet Weterynaryjny

Gabinet weterynaryjny przy ul. Ogrodowej w Żabiej Woli czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 i 16:00-19:30 oraz w soboty od godz. 9:00 do 14:00. Kierownikiem placówki jest lek. wet. Marcin Sidor (tel: 501 618 702). W gabinecie pracuje także lek. wet. Marzena Sidor (tel: 502 387 206), która oprócz świadczenia usług weterynaryjnych, dodatkowo zajmuje się adopcjami zwierząt bezdomnych. 

 • 30 % zniżki na sterylizację kotek
 • 40 % zniżki na kastrację kotów

NZOZ STOMATOLOGIA AKODENT

Gabinet stomatologiczny czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00. Swoim pacjentom oferuje pełen zakres nowoczesnych usług stomatologicznych – ortodoncja, protetyka, stomatologia zachowawcza, chirurgia, pedodoncja, endodoncja, periodontologia, implanty, RTG oraz RVG.

 • 30 % zniżki na usługi: stomatologia zachowawcza (wypełnianie, leczenie kanałowe)

Fryzjer u Danusi- Danuta Janiszek

Zakład Fryzjerski "Fryzjer u Danusi" czynny jest od wtorku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00. Swoim klientom oferuje profesjonalne usługi m.in. z zakresu: strzyżenia, koloryzacji, stylizacji, przedłużania i zagęszczania włosów. W salonie  można także uczesać się na wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe tj. ślub, studniówka.

 • 30 % zniżki na usługi: strzyżenie - w środy
 • autor: Krystyna Pawlak

Kwartalnik

BIULETYN URZĘDU GMINY W ŻABIEJ WOLI

Odnośniki

Reklama

Gminny Portal Mapowy
Portal mapowy
Dom Kultury
-
Zwiazek Miedzygminny
Muzeum Zaby
Zwiazek Gmin Wiejskich
-
UE
EA
BW
ASI

Stopka

Lcznik odwiedzin

Jesteś 6092 osobą
na naszej stronie

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Żabia Wola, ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 857 81 81 e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 9:00 - 18:00
wtorek-czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 15:00

Copyright

Copyright © 2009 - 2018 Gmina Żabia Wola    All rights reserved  |  powered by netadmin 7.10

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.