OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY GMINY ŻABIA WOLA

Odnośniki

Imieniny

Klemensa, Adeli, Felicyty

Data

Czwartek 23 Listopada 2017

Wyszukiwarka

Odnośnik do BIP

Nawigacja

  • Aktualności   /  

Menu

Odnośniki

Treść strony

Stronicowanie

"Uczeń na Wsi"
Nie będzie realizacji Pilotażowego Programu "Uczeń na Wsi"
data dodania: 2010.10.07
więcej
Wkrótce kolejne pieniądze do rozdania w ramach LGD
15 września na walnym zebraniu w Żabiej Woli spotkali się członkowie stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Chełmońskiego. Do zarządu LGD dołączyła Wioletta Micewicz. W ramach stowarzyszenia współpracują ze sobą lokalne gminy; Grodzisk Mazowiecki (bez miasta), Żabia Wola, Mszczonów, Radziejowice,Baranów i Teresin. LGD przygotowuje się do kolejnych naborów wniosków, składać je mogą mieszkańcy partnerskich gmin. Nabór ruszy z dniem 20 października potrwa do 10 listopada, informuje Małgorzata Warcaba z biura organizacji LGD.
data dodania: 2010.10.01
więcej
Samorząd Żabiej Woli pomógł w zakupie nowego policyjnego auta
-
Dwa nowe samochody osobowe pojawiły się w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. Ich zakup był jednak możliwy dzięki wsparciu samorządów lokalnych między innymi gminy Żabia Wola, Komendy Stołecznej Policji i samorządu powiatu grodziskiego.
data dodania: 2010.10.01
więcej
Przedstawiciele Żabiej Woli na warsztatach dobrego klimatu
-
16 września w Radziejowicach odbyły się warsztaty dobrego klimatu. Wzięli w nich udział samorządowcy, przedstawiciele lokalnych organizacji, stowarzyszeń, eksperci Ogólnopolskiego Programu na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Społeczności Lokalnej ,, Gaspol kibicuje klimatowi” mieszkańcy powiatów grodziskiego i żyrardowskiego. Kilkugodzinna konferencja dotyczyła rozwiązań ekologicznych stosowanych na co dzień.
data dodania: 2010.10.01
więcej
Dożynki powiatowe z udziałem zespołu ludowego z Żabiej Woli
-
Zespół Radlanie wystąpił podczas dożynek powiatu grodziskiego. Publiczność przyjęła młodych artystów z Józefiny brawami. Jak zawsze w dobrej formie, w ludowych strojach i doskonałych humorach. Po zespole z Żabiej Woli na scenie pojawił się chór Cantata. Gminę Żabia Wola na uroczystościach powiatowych dożynek reprezentowali: wójt Halina Wawruch i przewodniczący Rady Gminy Mirosław Bieganowski.
data dodania: 2010.10.01
więcej
Nabór wniosków o dofinansowanie projektów ze środków EFRR
MAZOWIECKA JEDNOSTKA WDRAŻANIA PROGRAMÓW UNIJNYCH (MJWPU) ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu I - Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 Działanie 1.6 Wspieranie powiązań kooperacyjnych o znaczeniu regionalnym
data dodania: 2010.10.01
więcej
Zmiana wysokości dofinansowania do kolektorów słonecznych
W związku z tą nieoczekiwaną zmianą zasad konkursowych (do tej pory Urząd Marszałkowski zakładał dofinansowanie na poziomie 85% kosztów kwalifikowanych - według Uszczegółowienia RPOWM) w przypadku uzyskania dotacji UE w ramach działania 4.3 RPOWM Urząd Gminy przedstawi właścicielom budynków zgłoszonych do projektu możliwość aneksowania podpisanych umów.
data dodania: 2010.09.30
więcej

Stronicowanie

Kwartalnik

BIULETYN URZĘDU GMINY W ŻABIEJ WOLI

Odnośniki

Reklama

Gminny Portal Mapowy
Dom Kultury
-
szansa
-
-
-
-
-

Stopka

Lcznik odwiedzin

Jesteś 729423 osobą
na naszej stronie

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Żabia Wola, ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 857 81 81 e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 9:00 - 18:00
wtorek-czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 15:00

Copyright

Copyright © 2009 - 2017 Gmina Żabia Wola    All rights reserved  |  powered by netadmin 7.10

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.